2737
2734
مشاهده در حال عملیات

واااااى نه,چجورى؟؟؟؟؟  

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟

یهو نشستم رو بخاری😶

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
لباس زيرم مونده بود اتاق خوابشون😐 هفته بعدش مادرشوهرم داد بهم يبارم سفره جمع كردني ليوانا ريخت از ...

مگه میشه لباس زیر جا بمونه؟

بالاخره بدون لباس زیر برگشتی خونتون و نقهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یبار اوایل عروسی رفتم خونشون بعد سرکار نهارم نخورده بودم هیشکی نبود مادرشوهرم مغازه رفت.منم گشنم شده بود رفتم برای خودم غذا بکشم مثل این چلاقا کاسه برنج چپه شد.منم تند تند جمع کردم ریختم تو پلاستیک پلاستیک رو هم گذاشتم تو کیفم😅😅😅😅😅😅

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚

يه بار سفرشونو سوزوندم,يه بارم شکرپاش  رو شکوندم  

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟
2706