943
44

همه اعتراف کنن 😂😂😂😂

کاش میشد به روزی چشمام و باز کنم و بهم بگن تو زندگیت دیگه قرار نیس اشک بریزی 

934
933

من سوتی ندادم چرا🤔 من خدای سوتیم 🤔

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقدر تاپیک پلی کیستیک میبینم همه نگرانن بچه دار نشن تصمیم گرفتم تو امضام بنویسم گرمیجات بخورید مثل گردو خرما عسل حلوا ارده گوشت شتر و گوسفند دم کرده نعنا دم کرده دارچین عرق رازیانه با عسل هرروز یه استکان عنبر نسا دود کنید هم برای پلی کیستیک خوبه هم عفونت هم قاعدگی تنظیم میکنه برای قارچ اگزما سرما خوردگی هم خوبه عسل طبیعی واژینال کنید اینا باعث میشه رحم گرم بشه سردیجات مثل لبنیات مخصوصا دوغ برنج سالاد مرغ گوشت گوساله حذف کنید الان فصل ترشیه اصلا نخورید نان باگت مخصوصا خمیرش کیست میاره (پلی کیستیک نازایی نمیاره) گرده نخل خرما تخمدان رو فعال میکنه(برای جوجوم و زایمانم دعا کنید)🙏🌼

لباس زيرم مونده بود اتاق خوابشون😐

هفته بعدش مادرشوهرم داد بهم

يبارم سفره جمع كردني ليوانا ريخت از سيني شكست😐

يبارم داشتم با بچه جاريم ميرقصيدم برادرشوهرم اومد كلي خجالت كشيدم 

من خداي اينجور گند زني ها هستم

خداياااا مرسي كه به عشقم رسيدم   خيلي جنگيديم و سخت بود ولي  كمكمون كردي مرسي كه صدامون رو شنيدي   امسالهمسري كنكور داره و سخت درس ميخونه لطفا دعا كنيد قبول بشه     خدايا خودت كمك كن خوشبخت باشيم   كاش ميشد زودتر وضعمون درست بشه و بريم سر خونه زندگيمون ❤️
غذا آش و لاش گردم😁تا دلت بخواد....پیاز داغ نذری رو ب عهده من گذاشت منم رفتم دنبال نامزد بازی سوخته ...

لابد دیدی پیاز سوخته به عمه طاهره چیز گفتین😅😅😅😅

محبوب همه باش *معشوق یکی *مهرت رو به همه هدیه کن* اما عشقت رو به یکی*......
929
مشاهده در حال عملیات

واااااى نه,چجورى؟؟؟؟؟  

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟

یهو نشستم رو بخاری😶

من خدا را دارم من و سازم چندیست که فقط با اوییم**من خدا را دارم**کوله بارم بر دوش**سفری می باید**سفری پر آشوب**سفری بی همره**گم شدن تا ته تنهایی محض**سازکم با من گفت : هر کجا لرزیدی ،**از سفر ترسیدی**تو بگو از ته دل :من خدا را دارم**من و سازم چندیست که فقط با اوییم...
908