2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اره عزیزم من ی بار دوختم چندماه پیش...دامنم کوتاه تمام گلوش بود اینو پایینش زدم...

من میخوام پایین دامن تور بزنم رنگ تورش البالویی خوب میشه 

اخه دیدم بیشتر پایین تورهای رنگ روشن کار کردن رنگ البالویی هم میشه

تور دبی قیمتش متری چقدره؟ عرض های مختلف داره؟

اول لایه حریرتو برش میزنی و ب توردبی میدوزی...جوری ک قسمتی ک چسب ندارهبپشت تور دبی دوخت میزنی...بعد ی طرف توررو ب پایین لباس میدوزی برمیگردنی سمت داخل لباس طوری ک وقتی اتو رو خواستی بزنی لایه حریر ب پارچه بچسبه اینجوری تور دبی هم خودب خود میچسبه

من میخوام پایین دامن تور بزنم رنگ تورش البالویی خوب میشه  اخه دیدم بیشتر پایین تورهای رنگ روشن ...

قیمتشو یادم نیس ولی فکر نکنم زیاد گرون بشه....

منم لباسم قرمز بود توردبی مشگی زدم رنگیش هم هست...اره عزیزم فکر کنم همون ۵ سانت کافیه

اره عزیزم من ی بار دوختم چندماه پیش...دامنم کوتاه تمام گلوش بود اینو پایینش زدم...

من میخوام پایین دامن تور بزنم رنگ تورش البالویی خوب میشه 

اخه دیدم بیشتر پایین تورهای رنگ روشن کار کردن رنگ البالویی هم میشه

تور دبی قیمتش متری چقدره؟ عرض های مختلف داره؟

2738
قیمتشو یادم نیس ولی فکر نکنم زیاد گرون بشه.... منم لباسم قرمز بود توردبی مشگی زدم رنگیش هم هست...ار ...

ممنون گلم میشه این عکس رو ببینید به نطرتون دامنش کلوشه یا مستطیل برش خورده

اینی ک من دیدم...مستطیله...ی مستطیل بردار با چرخ کوک درشت بزن....بعد نخ زیریشو بگیر بکش خودش سوزنی میخوره...پایینشم ک توردبی دادهه ولی اینجوری ب نظر میاد ک یه تیکه پایین داده....واینکه پف زیادشم برای اینه ک دوتا ازاین دامن رو همه

2706