2703
2553
عنوان

اینهمه اشتباه در سونوی تشخیص جنسیت جنین !!!!!!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1219980 بازدید | 3724 پست
شما اينهمه دختر دوس داري رژيم و تخمك گذاريو رعايت كردي؟؟؟ميگم پس جاي معتبرم اشتباه ميگه؟؟پس شايد واس ...

شما آنومالی بهت گفته دختره اشتباه تو ان تی پیش میاد 

آنومالی دیگه محاله که عوض بشه جنسیت 

منم تو آنومالی گفت پسره و گفت دیگه محااااله که بعدا یه چیز دیگه بگن 

والا همینجا خیلیا گفتن دکتر شاکری هم اشتباه کرده  من بارداریم ناخواسته بود دوماهم بود که فهمید ...

اخيي جانم😍منم ناخواسته بود بارداريم،،من تووان تي بهم گفت ٧٠ درصد دختره،نميدونم ولي فر ميكنم ديگه امكان نداره عوض بشه،دكتر معروفيه توو تعيين جنسيت،حتما يه چي ديده گفته دختر ديگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان ای مهربون سلام من تازه اومدم و هفته ی 16بارداریمه علائم میگم کسی با من هم علایم هست ک نینیش معلوم باشه؟  اصلا حالت تهوع نداشتم. هیچ تغیری نکردم فقط شکمم اومده جلو. بتا 100بوده.صورتم پف نداره. قلب نینی ماه 3148تا و الان 167تا میزنه. ویار خاصی ندارم ب ترشیجات و شوری علاقه دارم. میل جنسیم زیاده

2456
مامان ای مهربون سلام من تازه اومدم و هفته ی 16بارداریمه علائم میگم کسی با من هم علایم هست ک نینیش مع ...

منم همينطورم،سونو ان تي احتمال دختر داده،تا ببينيم قطعي چي ميشه،كلا اين علايم اصلا قطعي نيست

سلام مادرا.من هفته ۱۲ هستم.فردا میخوام برم غربالگری بدم.به نظرتون جنسیتم مشخص میشه؟پیش دکتر شاکری می ...

سلام پرهام جان, شما سونو ان تي پيش شاكري رفتي جنسيت رو درست تعيين كرد؟

اخيي جانم😍منم ناخواسته بود بارداريم،،من تووان تي بهم گفت ٧٠ درصد دختره،نميدونم ولي فر ميكنم ديگه ام ...

ممکنه بیضه اش هنوز کامل درنیومده که بگه پسره شاید تو انومالی بگن پسره 

زیاد دیدم پسرو اشتباهی میگن دختره 

2714
ناراحت؟؟؟!!!🙄🙄😟😟 نه عزيزم خيلى هم خوشحالم و خداروشكر🙏 من واقعاً دوست داشتم دختر داشته باشم،&nb ...

عزیزم با جنسیت نینیت مشکلی نداری ؟ من خیلییی دلم دختر میخواد اصلااا نمیتونم احساسمو کنترل کنم . دارم افسردگی میگیرم .همش ناراحتم که نکنه بدنیا بیاد دوسش نداشته باشم 😢😢😢

نمیدونم چیکار کنم دلم آروم شه 😢😢😢😢

عزیزم با جنسیت نینیت مشکلی نداری ؟ من خیلییی دلم دختر میخواد اصلااا نمیتونم احساسمو کنترل کنم . دارم ...

نه گلم. اتفاقاً برعكس... فكر ميكنم خدا خودش صلاح هر كس رو بهتر ميدونه😍 اينكه پسر كوچولوى من يه داداش داشته باشه واسش خيلى بهتره. منم دختر دوست دارم اما واسه پسرم بهتر بود كه داداش داشته باشه از جنس خودش🙏 به اميد خدا واسه نى نى سوم اقدام كه كرديم، قبلش برنامه ريزى ميكنيم🙏🙏🙏 تا خدا چى بخواد

2706