2737
2734

من امروز رفتم بهداشت گفت تو یک ماه ۸ کیلو اضافه کردی خیلی خطرناکه 

چیکار کنم بچه ام چیزیش نشه😭😭😭😭😭

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

چه ات که چیزیش نمیشه

مولتی ویتامینتو هرشب نخور یکی از دلایل اضافه وزن همین مولتی ویتامینه هس

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

پیش یه دکتر رژیم برو بهت رژیم بارداری بده 

اینجوری بچه ت بهتر وزن میگیره خودتم زیاد اضافه وزن نمیاری

از صدای سخن عشق نشنیدی خوشتر                       یعنی تا حالا برات اس ام اس واریز نیومده؟؟؟؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتفاقا مولتی ویتامین برای رشد بچه خیلی مناسبه باید بخوری

ولی بجاش برنج و ماکارونی زیاد مخصوصا وعده شام نخور

آجیل مثل گردو بادوم پسته بخور که زود گرسنه نشی 

آب و میوه جاتم زیاد بخور هم برای خودت خوبه هم بچه ت

از صدای سخن عشق نشنیدی خوشتر                       یعنی تا حالا برات اس ام اس واریز نیومده؟؟؟؟  
چه ات که چیزیش نمیشه مولتی ویتامینتو هرشب نخور یکی از دلایل اضافه وزن همین مولتی ویتامینه هس

مولتی ویتامین و نخورم وزنم کمتر میشه؟

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

مولتی رو باید بخوری به فکر بچه ت باش

چرا انقدر زیاد 8کیلو تو یه ماه خیلیه

آره خیلیه صورتمم خیلی ورم کرده😭😭

2738

وزنت کمتر نمیشه! ولی کمتر وزن اضاف میکنی

اسم مولتی ویتامینت چیه؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
مولتی رو باید بخوری به فکر بچه ت باش

آخه میگن اگه آدم خودش اضافه وزن بگیره ممکنه بچه ام اضافه وزن بیاره تو شکم موقع دنیا اومدن فلج میشه خدایی نکرده

من اول بارداری تقریبا ۵۹ بودم آخرش شدم ۸۵    

من اوایل بارداری ۵۵ کیلو بودم الان ۷۰ کیلو 

2706