2726
عنوان

بی بی کرم یا سی سی کرم خوبه؟

5323 بازدید | 8 پست

سلام .بچه ها من پوستم خشکه زیاد .دیگه خسته شدم😣حتی ضد افتابم میزنم پوسته پوسته میشه .زیر کرمم یه مرطوی کننده حالت روغنی میزنم ولی بازم پوسته میشه😕حالا شنیدم این بی بی و سی سی کرم خوبن.دوستان کسی استفاده کرده چه مارکی بگیرم؟؟؟؟؟

صبر،اوج احترام به حکمت خداست 🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بي بي كرم و سيسي كرم ب اين دليل خوبن ك چندتا كرم رو همزمان باهم دارن مثل پرايمر،مرطوب كننده،ضرآفتاب،كرم پودر و اينكه كاورشون مديوم هست براي استفاده روزمره مث سركار يا دانشگاه خوبه.وگرن من فك نميكنم حالت درماني براي پوست خشك داشته باشه...شما بايد پيش مشاور پوست داروخانه بريد و كرم يا پماد درماني براي خشكي پوست بگيريد بعد براي ضدافتاب يا كرم پودر يا بي بي كرم اقدام كنيد...چون قيمت بي بي كرم بالائه بهتون توضيح دادم ك ي وقت با اين توجيه ك پوستتون رو خوب ميكنه نخريد...شما بايد حتما اول ي ابرسان خوب براي صورتتون بگيريد در كنارش از قرص ويتامين اي و ويتامين سي بطور روزانه استفاده كنيد،شب ها هم اگر بتوتيد قبل خواب ي كپسول ويتامين اي رو سوراخ كنيد و ب صورتتون بماليد روغن داخلش رو خيلي عاليه

بي بي كرم و سيسي كرم ب اين دليل خوبن ك چندتا كرم رو همزمان باهم دارن مثل پرايمر،مرطوب كننده،ضرآفتاب، ...

وای یه دنیا ممنون😍😍تاحالا هیشکی برام اینقد کامل توضیح نداده بود .حتما اول یه ابرسان خوب میگیرم .قرص ویتامین ای هم تازگیا گرفتم .بازم ممنون عزیزم

صبر،اوج احترام به حکمت خداست 🌱