2410
2553

سلام خانما یه دکتر پوست خوب میخوام برای جوش 

و یا کلینیک دولتی خوب برای پوست میشه بهم معرفی کنید؟؟

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍

مریم جانم سلام عزیزم میشه جوابمو بدی لطفا .مک میخام اقدام کنم واسه پسری ان شالله .میخام روزای تخمک گذاری اقدام کنم  سری قبل روز تخمک گذاری اقدام کردم یه بار فقط متاسفانه نشد این ماه میخام اقدام کنم دوبار.سوالم اینه ک شما روزای تخمک گذاری ایدام کردین چند بار با کیت پیش رفتین یا سونو ؟؟و اینکه قبلش نزدیکی نداشتین ؟اخه میگن اسپرم اگه بیشتر از 5روز بمونه کیفیت نداره ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
مریم جانم سلام عزیزم میشه جوابمو بدی لطفا .مک میخام اقدام کنم واسه پسری ان شالله .میخام روزای تخمک گ ...

سلام نه قبلش نداشتم حدودا ۲و ۳هفته بود نداشتم بعدش روز تخمک گذاری نمی دونم بود یا نه ولی وسط سیکلم بود فقط ۲روز پشت هم اقدام کردم و خداروشکر همون ماه باردار شدم کلا اولین ماهی بود که اقدام به بارداری کردم به نظر من همش خواست خدا بوده هم جنسیت و هم کلا بارداری

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷