2737
2734
عنوان

آجرداغ..سردی رحم

19476 بازدید | 54 پست

سلام این اجر داغ کردن چجوریه که میگن اجر اب ندیده باید باشه...من از کجا اب ندیده گیر بیارم.همین اجر معمولی چجوریاس؟ میگن واس سردی رحم خوبه

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

نشنیدم تا ب حال😑😑

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
باور کردی؟؟؟

طب سنتی گفده و این کاریه ک از قدیم میکردن

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
برای سردی بدن و رحم  فقط و فقط اسفند ۲۱ روزی روزی ۲۱ دونه با اب قورت بده عالیه من حامله نمیشدم ...

خوده دونشو.همون سیاهاش؟؟من دهروز به پریودمه بخورم؟؟

واسه گرم شدن رحم صبحی یه قاشق عسل و سیاه دانه بخور زیرشکمت رو با روغن نارگیل یا سیاهدونه ماساژ بده& ...

همه اینارو انجام میدم 

..کمربند پشم شترم خریدم امیدوارم این ماه نتیجه بده

2706