2733
2734

سلام خانما شما ها حالتون چطوره درد دارین ؟من درد ندارم خیلی کم بع۱ی اوقات فقط کمر درد میگیرم یه لره لکه قهوه ای دارم به نقرتون چیکار کنم زود ار تموم شه و درد بگیره نمیخوام آمپول فشار بزنن بهم دکترم گفته چون دهانه رحمت باز شده اگه درد نگی ه آمپول فشار میزنه؟

من کمرم درد میگیره کلی خیلی کم زود خوب میشه

پایین شکمم مثل گرفتگی عضلات درد میکنه

لکه بینی ندارم

ترشحم از سفید کرم رنگ شده ولی درد و سوزش ادرار ندارم فردا از دکتر نوبت گفتم برم ویزیت

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍
من کمرم درد میگیره کلی خیلی کم زود خوب میشه پایین شکمم مثل گرفتگی عضلات درد میکنه لکه بینی ندارم ...

من عاخه دکترم گفت اگه تا امروز دردم نگرفت برم بهش زنگ بزنم 

رو۵ن کرچک خوردم گل گاو زبان زعفرون کارایی که دکترون بهم گفته همه رو کردم ولی هیچی فقط لک دارم الان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من این یکی سزارین میشم کلی درد دارم بچه اولم که طبیعی بودم تا هفته ۴۱دردی نداشتم تمام بدنم درده دست و پام ورم کرده شبا خواب ندارم به سختی کارامو انجام میدم ی پسر ۳ساله هم دارم باید بهش برسم دیگه واقعا کم آوردم

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم  
2728
من این یکی سزارین میشم کلی درد دارم بچه اولم که طبیعی بودم تا هفته ۴۱دردی نداشتم تمام بدنم درده دست ...

عاخه مم اللن تو41 هفته ام دیگه ولی درد ندارم هنش لسترس تکون خوردن نخوردن باید داشته باشم