2733
2734

سلام دوستان عزیز

من میخوام خونه ورزش کنم و امکان باشگاه رفتن ندارم.میخوام سی دی ورزشی بخرم اما گیج شدم .چندتا تاپیکم خوندم راجع به سی دی های جیلیان مایکلز خیلی تعریف کرده بودن.

اما چندتا سی دی داره یکی ۹۰ روزه یکی از بین بردن شکم ...اون یکیا یادم نیست همچنین از مربی های دیگه هم مثلا زومبا و رقص و اینا....خلاصه تنوع زیاده ...الان من کدومو بگیرم ؟شکم پهلو دارم ومیخام ب اسن و سینه هم فرم بدم.

اگه زیاد سی دی بخرم هیچکدومو نگاه نمیکنم😂اخلاق بدیه که دارم واسه همین میخوام یکی دوتا خوبشو بگیرم.

واینکه ایا انقلاب داره؟؟

ببخشید زیادشد😗😗😗

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو نتم بزنی هست انگاری دانلودش کن یا از یوتیوب ببین البته من دنبال ایروبیکم پیدا نمیکنمش تو نت😭

اخه میخوام سی دی باشه که ببینم ورزش کنم.

2738

توربو فاير حتتتتتما بگير دوستم

مربيش كالين جانسون  فوق العادس پر از انرژي مثبت

البته قبلش دوماه جيليان كار كن كه بدنت آماده بشه

چونـ توربو ايروبيك با شدت بالاس 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
تربو فاير حتتتتتما بگير دوستم مربيش كالين جاسون فوق العادس پر از انرژي مثبت البته قبلش دوماه جيليا ...

خوب کدوم جیلیان رو بگیرم؟؟واز کجا؟لطفا راهنماییم کت😍

من از جيليان مايكلز خوشم نمياد Turbojam دوست دارم دانلود كن از نت 

اينم مربيش كالين جانسونه نه؟

لينك دانلود داري؟

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
منم میخوام یکم سرچ کن درموردشون ببین با کدوم بیشتر حال میکنی

والا از همشون تعریف شده واسه همین گیج شدم

2706