2737
2734

سلام مامان ها دخترمن الان دوسالس. دوست دارم در حین بازی مسایل تربیتی و رنگ ها و اشکال و ..رو یاد بگیره ... اگر تجربه ای دارید بیاید باهم در میون بگذاریم .

من خودم عکس اسباب بازی هایی که دخترم علاقه داره و باهاش رنگ و .. رو یاد گرفته واستون میگذارم شما هم اگر تجربه دارید بگیم . مثلا بازی دونفره ( مادر و کودک ) بدون وجود  اسباب بازی؟

پیشاپیش ممنون از همکاریتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش کلاس ی چیز دیگس ...از وقتی کلاس خلاقیت میره خیلی خوب شده....از دست بچه ها خیلی یاد میگیره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728
من پسرم سه سالشه ولی اصلا اصرار ندارم چیزی یاد بگیره 😶😶😶

دقیقا مثل من بزاریم  بچگی شونو بکنن وقت زیاده برای یاد گیری 

از صدای سخن عشق نشنیدی خوشتر                       یعنی تا حالا برات اس ام اس واریز نیومده؟؟؟؟  
2738

یه بازی مناسب از ۸ ماهگی بازی قایم باشک هست که باعث میشه اضطراب جدایی کودک کم بشه

ابتدا در حضور یک بزرگتر دیگه که بچه باهاش راحته( پدر یا مادربزرگ یا...) و با زمان چند ثانیه مادر نیست...مادر اینجاست

کم کم زمان بیشتر بشه

دقت کنید بچه به گریه نیوفته...چون اگه گریه کنه و مادر بیاد ،یاد میگیره با گریه به مادر میرسه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
شناخت رنگ و اشکال ..اول صفحه هارو جدا جدا بازی کردیم و کم کم صفحه های دیگه اضافه شد. الانم سه بعدی م ...

اسمش مکعب هوشه داریم ما

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

من پسرم سه سالشه جديدا اين أسباب بازيو براش خريدم

خيليـ دوست داره

رنگاهم باهاش ياد ميگيره اسمش نرم چينه ميتونه اشكال مختلف درست كنه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
من پسرم سه سالشه ولی اصلا اصرار ندارم چیزی یاد بگیره 😶😶😶

منم اصرار ندارم ..اصرار دارم باهم بازی کنیم و خوش بگذره و در کنارش چیزی هم  یاد بگیره ..اینطور اعتماد به نفس بین همسن و سال هاش بالا میره .

2706