1232
1226

سلام مامان ها دخترمن الان دوسالس. دوست دارم در حین بازی مسایل تربیتی و رنگ ها و اشکال و ..رو یاد بگیره ... اگر تجربه ای دارید بیاید باهم در میون بگذاریم .

من خودم عکس اسباب بازی هایی که دخترم علاقه داره و باهاش رنگ و .. رو یاد گرفته واستون میگذارم شما هم اگر تجربه دارید بگیم . مثلا بازی دونفره ( مادر و کودک ) بدون وجود  اسباب بازی؟

پیشاپیش ممنون از همکاریتون 

من پسرم سه سالشه

ولی اصلا اصرار ندارم چیزی یاد بگیره 😶😶😶

زنِ زندگی فقط خانومِ بیژن بنفشه خواه ... با اینکه‌ میدونه شوهرش بنفشه رو میخواد ، بازم پاش مونده 😐 بیاید مثل زن بیژن باشیم 😐😐😐

راستش کلاس ی چیز دیگس ...از وقتی کلاس خلاقیت میره خیلی خوب شده....از دست بچه ها خیلی یاد میگیره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

چرا میخندی 😆😆😆😆

جدی میگم

من باورم اینه ..... بچه بجاش همه چیو یاد میگیره دیگه 😁

زنِ زندگی فقط خانومِ بیژن بنفشه خواه ... با اینکه‌ میدونه شوهرش بنفشه رو میخواد ، بازم پاش مونده 😐 بیاید مثل زن بیژن باشیم 😐😐😐
1156
من پسرم سه سالشه ولی اصلا اصرار ندارم چیزی یاد بگیره 😶😶😶

دقیقا مثل من بزاریم  بچگی شونو بکنن وقت زیاده برای یاد گیری 

از صدای سخن عشق نشنیدی خوشتر                       یعنی تا حالا برات اس ام اس واریز نیومده؟؟؟؟  

یه بازی مناسب از ۸ ماهگی بازی قایم باشک هست که باعث میشه اضطراب جدایی کودک کم بشه

ابتدا در حضور یک بزرگتر دیگه که بچه باهاش راحته( پدر یا مادربزرگ یا...) و با زمان چند ثانیه مادر نیست...مادر اینجاست

کم کم زمان بیشتر بشه

دقت کنید بچه به گریه نیوفته...چون اگه گریه کنه و مادر بیاد ،یاد میگیره با گریه به مادر میرسه

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
دقیقا مثل من بزاریم  بچگی شونو بکنن وقت زیاده برای یاد گیری

👍

1213
شناخت رنگ و اشکال ..اول صفحه هارو جدا جدا بازی کردیم و کم کم صفحه های دیگه اضافه شد. الانم سه بعدی م ...

اسمش مکعب هوشه داریم ما

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

من پسرم سه سالشه جديدا اين أسباب بازيو براش خريدم

خيليـ دوست داره

رنگاهم باهاش ياد ميگيره اسمش نرم چينه ميتونه اشكال مختلف درست كنه

حال من خوب استامـــا با❤️ تو❤️بهتر ميشوم 💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ ) 🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
من پسرم سه سالشه ولی اصلا اصرار ندارم چیزی یاد بگیره 😶😶😶

منم اصرار ندارم ..اصرار دارم باهم بازی کنیم و خوش بگذره و در کنارش چیزی هم  یاد بگیره ..اینطور اعتماد به نفس بین همسن و سال هاش بالا میره .

1167

درسته  به بچه نباید فشار آورد برای آموزش ،اما مفهوم این جمله آموزش رسمی هست

اتفاقا بچه هایی که محیط تحریک آمیزتری دارن از لحاظ آموزشی و بازی های ذهنی انجام میدن 

در دوران مدرسه عملکرد بهتری دارند

حتی ذهن  نوزاد توی گهواره رو میشه با آویزان کردن روباتهای رنگی و اشکال مختلف تحریک کرد

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.

عزیزم خدا نگهش داره برادرزاده من س  سال نیمه میشه و بازی هایی که دوست داره باهاش بکنم : اومدن دزد دم در خونه یا مدرسه به صورت نمایشی و اینکه باید دررو باز نکنه   قرار گرفتن تو مدرسه و جایگاه دانش اموز و حفظ شعر و نقاشی هرچیزی که من (معلم)بگم بکشه .قیچی کودک که از کند بودنش مطمعن هستین با کاغذ سفید با این یک مورد ساعت ها سرگرم میشه فکر میکنم مهارتی هم هست برای خودش برش زدن . صندلی بازی با اهنگ که اهنگ قط شد بایسته.بازی با بادکنک که ما بچه بودیم خیلی میکردیم و امروز روان شناس ها خیلی توصیه میکنن بادکنک دادن رو به بچه بخاطر کنترل حالت بین بازی و نترکیدنش . تماشا کارتون و بازی گوشی هم که اصلا امکان نداره از بچه ها گرفت ولی میشه کم کرد یا بازی ها و کارتون های پیام اخلاقی دار گذاشت فک نکن نمیفهمن ممکنه چند روز بعد یهو پیام کارتون رو بگه یا برای بار بعد که میبینه بگه چی شد.کمک خونه هم میکنه کارهای کوچیک رو بهشون بدین اتفاقا زیاد زیاد هم بدید برای مثال پوست اجیل که میخورید دونه دونه ببره سطل سفره رو دونه دونه بزاره دوست دارن خیلی.بازی های قدرتی مثل کشتی و دوییدن هم که با پدرشه فعلا بازی خونه سازی هم که عالیه مخصوصا برای پسرا .اسلایم یا شن جادویی هم خوبه برای تقویت دست و اعصاب .تو این سن اموزش دوچرخه و اسکوتر هم فراموش نشه همینا یادم بود  من همبازی خووب بچه هام    

رفته بودم که درست شم D:

قطار اشکال این یه مرحله از اون مکعب هوش بالاتره ..قطعه ها یه شکل رو نشون میده ولی داخلشون یه شکل دیگه خالی شده ..مثلا شکل مربع داخلش یه مثلث خالی شده و بچه باید این قطعه رو بگذاره تو ستون مثلث .تو این مرحله بچه باید تسلط کافی رو اشکال داشته باشه . رنگ ها هم میشه تمرین کرد .

پازل ..دست و پا و صورت رو باید تو جای خودش بگذاریم ..و صورت ها حالت های مختلفی دارن خندان ناراحت و ..دخترم خیلی به این علاقه نداره 😕و فعلا درکی از حالات صورت خرس نداره

1220