2726
مبارکه عزیزم.اول بعد عمل خیلی خوب میبینی ولی چشماتو درویش کن 😅 توی تاریکی باش سه روز اول  حتم ...

ممنون دوستم شما عمل کردی؟ الان راضی هستی؟

میشه یه صلوات برای ظهور اقا بفرستی ممنون دوستم
ممنون  هنوز که پرداخت نکردیم ولی حدود 2/5 میشه

من پارسال نزدیک سه تومن دادم لیزیک کردم 

حالا ما گرگ شدیم اشتباه کردیم ولی از یه گرگ بارون دیده به شما یه نصیحت،یعنی گرگ هم شدین جهنم بشین ولی این تن بمیره،جون هر چیو هر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکه عزیزم.اول بعد عمل خیلی خوب میبینی ولی چشماتو درویش کن 😅 توی تاریکی باش سه روز اول  حتم ...

چ مدت بعد دیگه اینهمه نگرانی تموم میشه؟؟درد داره؟؟

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
نمیدونم خخخخخ. باید برم‌معاینه بشم.دارم کور میشم کم کم. هیچی هم نمیدونم ک شرایطش چیه و این حرفا اول ...

بذار من که عمل کردم تاپیک میزنم راضی بودم یا نه 

2728
بذار من که عمل کردم تاپیک میزنم راضی بودم یا نه 

صدام کن پس باشه؟؟؟

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
خیلی راحته اصلا استرس نداشته باش من ۷ سال پیش انجام دادم فقط بعد از عمل چند ساعت درد و. س زش داری گک ...

بعدش اصلا درد نداره گلم؟؟

یکیش سه یکیش ۳/۵

بهترین کاره بخدا. من خودم دکترذم سر چشم چپم میخواد خیلی ریسکه چون قرنیت نازکه و ممکنه بازم ضعیفیش برگرده من انقد از عینک خسته شده بودم فقط میگفتم عمل خداروپشکر هیچیم نشد 

این زمونه با روحیه من سازگار نیست...

ببین درد هم بعد از عمل اصلا نداری از شبش درد شروع میشه اونم چشم هست بهر حال عضو خیلی خیلی ظریفیه.من اصلا قرص خواب و استامینوفن و پروفن...نخوردم خیلی درد داشتم نزدیک دو هفته زمین گاز میزدم.من قرص نمیتونم بخورم به دلایلی ولی رفتم بیمارستان برای چکاپ بقیه عالی بودن چون هم قرص هم شیاف استفاده کرده بودن حتما شب اول حتی درد نداری قرص دیازپام دکترت میده بخور و بخواب 

حالا ما گرگ شدیم اشتباه کردیم ولی از یه گرگ بارون دیده به شما یه نصیحت،یعنی گرگ هم شدین جهنم بشین ولی این تن بمیره،جون هر چیو هر 
چن سالته؟من ١٨... كاش نمره چشم منم ثابت شه عمل كنم... ايشالا عملت با موفيقت باشه عزيزم♥️

ممنون فدات 23 سالمه من چهل سالی هست چشمم ثابت شده

2706