2737
2734
عنوان

اخذ اقامت در ترکیه

397 بازدید | 19 پست

سلام دوستان کسی از شما برای اخذ اقامت در ترکیه اقدام کردید 

یکی از دوستام این سایت رو معرفی کرده به نظرتون کارشون قانونی هست ؟

http://www.gpgroup-tr.com/

لطفا راهنماییم کنید

واسه اقامت باید خونه بخرین 

یسری مراحل داره اگه ترکی بلدین به ترکی سرچ کنین خودتون بیاین ترکیه بخرین نیازی به این شرکتا کلاه بردار نیست 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه اقامت باید خونه بخرین  یسری مراحل داره اگه ترکی بلدین به ترکی سرچ کنین خودتون بیاین ...

خیلی ممنون از شما ، ولی انگار با این شرکت ها دیگه نیازی نیست که بری ترکیه فقط پولش رو میدید برات امجام میدن، شما خودتون اقدام کردید ، چقدر هزینه کردید و اقامت گرفتید ؟

2731
خیلی ممنون از شما ، ولی انگار با این شرکت ها دیگه نیازی نیست که بری ترکیه فقط پولش رو میدید برات امج ...

من به یه روش دیگه ترکیه زندگی میکنم واسه شما که میخواین خونه بخرین خیلی ریسکه پولو بدین به این شرکتا احتمالش هست بخورن یه ابم روش 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2738

برای اخذ اقامت یا سفر به خارج از ایران نیاز به پرداختهای ارزی از طریق کارتهای بانکی بین المللی دارید. دوستان عزیز برای خرید مستر کارت و ویزا کارت (بی نام و دبیت کارت ) و پی پال به سایت سه سوت کارت در لینک زیر مراجعه نمایید

www.3sotcard.com

این سایت کلا روش های مهاجرت به ترکیه رو نوشته https://turkeynewlife.com/

اقامت ترکیه

خرید خانه در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تابعیت ترکیه

کار در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

این لینک ها روش های هست که میشه به ترکیه مهاجرت کرد و مدارس ایرانی در ترکیه هم بخواین باز آدرس های دقیقش و نوشته

اقامت ترکیه

خرید خانه در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تابعیت ترکیه

کار در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

این لینک ها روش های هست که میشه به ترکیه مهاجرت کرد و مدارس ایرانی در ترکیه هم بخواین باز آدرس های دقیقش و نوشته

2706