2726
عنوان

بیاید بجای شیرینی براتون صلوات بفرستم😀🤩💃

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تورو خدا از صمیم قلب برا حاجتم براورده بشه

چشم عزیزم ان شاءالله حاجتت برآورده بشه فرستادم عزیزم❤❤

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
2728
چشم عزیزم فرستادم ممنوووون❤❤

دستت طلا که تاپیکو قفل کردی اخه کاربرا میومدن میخوندن دوباره باید توضیخ میدادیم درست نبود

در ضمن یه تاپیک هس درباره 13 صفره خیلی ها بهش اعتقاد دارن گلم  شما هم اگر ارزویی داری بیا اون تاپیک بخون و یه نذر کوچولو داره انجام بده ان شا ا....به ارزوهات برسی عزیزم

عزیزم شما از من بزرگتری و نیاز به نصیحت نیس ولی به خدا قسم فضای مجازی اصلا ارزش ناراحتی خودت و دیگران نداره گلم.  الان روح و روان من بهم ریخته هس مطمئنم تا اخر شب همینجورم.

ان شا ا....به حق ابرو زهرا به زودی نی نی دار بشی چون هیچی شیرینتر از نی نی دار شدن نیست به خدا.  تاپیکشو بزنی به زودی زود   الهی امین

ان شا ا...خدا اشتباهات شما و منو ببخشه. 

واست ارزوی خوشبخت شدن دارم عزیزم

خدانگهدارت باشه  

دستت طلا که تاپیکو قفل کردی اخه کاربرا میومدن میخوندن دوباره باید توضیخ میدادیم درست نبود در ضمن ...

ممنون عزیزم از محبتت 

شما هم منو ببخش و حلال کن که توی این شرایط حالت رو بد کردم من از اولش اگر میدونستم بارداری اصلا بحث نمیکردم

خدا همسر و بچه هات رو برات حفظ کنه و ممنون از دعاهای خیرت

من رو از ته دلت حلال کن و دیگه ناراحت نباش بوس بهت❤️

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
ممنون عزیزم از محبتت  شما هم منو ببخش و حلال کن که توی این شرایط حالت رو بد کردم من از اولش اگ ...

خیلی گلی عزیزم

شما باید ببخشی  به خدا دست خودم نیست یعنی خانم باردار زود از کوره در میره  حالا خودت باردار میشی به زودی شرایط منو درک میکنی گلم الهی امین

اصلا فراموش کن بحث امروز  عزیزم

ان شا ا.....به زودی مامان بشی اونم دوقلو   اگر خدا بخاد همه جی اتفاق میفته عزیزم

2706