2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من گاوزبون با بومادران(یا همون مریم گلی) دم میکنم میخورم باز میشه. چندروز میخورم

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم

عرق رازیانه رو گرم کن توش نبات و زعفران حل کن بخور سنگینه ولی زود باز میکنه 

در حیرتم از مرام این مردم پست ، این طایفه ی زنده کش و مرده پرست ، تا هست به ذلت بکشندش زجفا ، تا مرد ببرندش سر دست...
2714
من گاوزبون با بومادران(یا همون مریم گلی) دم میکنم میخورم باز میشه. چندروز میخورم

وقت چند روز رو ندارم باید الان کاملا باز بشم که اخر هفته پریود نباشم برم شوهرم میگه قرص بخور  همین هم بند بیاد

وقت چند روز رو ندارم باید الان کاملا باز بشم که اخر هفته پریود نباشم برم شوهرم میگه قرص بخور  ه ...

نه نخوری پریودت میریزه به هم. خب میدونستی ک بایدبری از قبل 1کاری میکردی

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
نمیدونستم دیروز یهویی گفت بریم😔

ای بابا نمیدونم والله. حالا همینایی ک دوستان گفتن بخور ببین چی میشه. ولی قرص نخور

یعنی امروز بخورم تا غروب باز میشم؟

اره برا من که دوسه ساعته جواب میده البته باید غلیظ و شیرین و پرزعفران باشه خیلی سنگینه

در حیرتم از مرام این مردم پست ، این طایفه ی زنده کش و مرده پرست ، تا هست به ذلت بکشندش زجفا ، تا مرد ببرندش سر دست...
2706