2703
2553
عنوان

علائم هفته ۵ بارداری

3459 بازدید | 61 پست

خانمای باردار میشه بیاین از علائم اوایل بارداریتون بگین،من ۵ هفته و ۴ روزم هیچ علائمی ندارم اصلا ،نگرانم نکنه پوچ باشه کسی مثل من بوده و صدای قلب جنین و شنیده؟؟

عزیزم همه ک علائم بارداریو ندارن.. بعضیا بدون علائمن..نگران نباش عزیزم 😉انشاا.. نی می سالمه..ب احتمال زیاد ب مامانت میری تو این چیزل

از مامانت بپرس

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

واسه شنیدن صدای قلب بچه که خیلی زوده و اینکه به کم قوی باش چون اگه بخوای اینجور کنی تا بیست هفته که بچه خودش بخواد لگد بزنه میمیری زنده میشی و اینکه تو آلان پنج هفته ات هست اگه خوش شانس باشی شاید ویار نداشته باشی و اگر بد شانس صبر کن یکی دو هفته ی دیگه میاد سراغت بعد اون موقع ببخشید ها به غلط کن می افتی 

خوش به حالت. من الان هر از گاهی حالت تهوع دارم. ولی بعضی غذاهارو که قبلا دوست داشتم بخورم الان دوست ندارم. نه اینکه حالم رو بد کننا ولی دوست هم ندارم. و زیر دلمم خیلی درد میکنم. رفتم دکتر گفت طبیعیه. احساس سرما و ضعف هم دارم

2714
عزیزم همه ک علائم بارداریو ندارن.. بعضیا بدون علائمن..نگران نباش عزیزم 😉انشاا.. نی می سالمه..ب احتم ...

هنوز به مامانم نگفتم عزیزم همش خود خوری میکنم که نکنه پوچ باشه

2706