1421
1389
عنوان

علائم هفته ۵ بارداری

235 بازدید | 61 پست

خانمای باردار میشه بیاین از علائم اوایل بارداریتون بگین،من ۵ هفته و ۴ روزم هیچ علائمی ندارم اصلا ،نگرانم نکنه پوچ باشه کسی مثل من بوده و صدای قلب جنین و شنیده؟؟

عزیزم همه ک علائم بارداریو ندارن.. بعضیا بدون علائمن..نگران نباش عزیزم 😉انشاا.. نی می سالمه..ب احتمال زیاد ب مامانت میری تو این چیزل

از مامانت بپرس

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم قسمت همه ی منتظرا کن نی نی دار شدنو 😍 آآآآخ ک چقد واسه لگدات لحظه شماری میکردم 🙆😍👼

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401

واسه شنیدن صدای قلب بچه که خیلی زوده و اینکه به کم قوی باش چون اگه بخوای اینجور کنی تا بیست هفته که بچه خودش بخواد لگد بزنه میمیری زنده میشی و اینکه تو آلان پنج هفته ات هست اگه خوش شانس باشی شاید ویار نداشته باشی و اگر بد شانس صبر کن یکی دو هفته ی دیگه میاد سراغت بعد اون موقع ببخشید ها به غلط کن می افتی 

خوش به حالت. من الان هر از گاهی حالت تهوع دارم. ولی بعضی غذاهارو که قبلا دوست داشتم بخورم الان دوست ندارم. نه اینکه حالم رو بد کننا ولی دوست هم ندارم. و زیر دلمم خیلی درد میکنم. رفتم دکتر گفت طبیعیه. احساس سرما و ضعف هم دارم

عزیزم همه ک علائم بارداریو ندارن.. بعضیا بدون علائمن..نگران نباش عزیزم 😉انشاا.. نی می سالمه..ب احتم ...

هنوز به مامانم نگفتم عزیزم همش خود خوری میکنم که نکنه پوچ باشه

1376
1396
واسه شنیدن صدای قلب بچه که خیلی زوده و اینکه به کم قوی باش چون اگه بخوای اینجور کنی تا بیست هفته که ...

من یکی و می خوام بشینه از صبح تا شب اینجوری نصیحتم کنه بکم اروم بشم مرسی عزیزم یکم اروم شدم

خوش به حالت. من الان هر از گاهی حالت تهوع دارم. ولی بعضی غذاهارو که قبلا دوست داشتم بخورم الان دوست ...

منم این علائم و ندارم نگرانم میکنه دیگه،چند هفتتونه شما؟

هفته بعد وقت داده برام

هفته بعد خيلي زوده ها. ممكنه صداي قلبشو نتونن بشنون استرس بگيري. من هفته بعد كه هفته هشتمه قراره برم. دكتر گفته شنبه ولي خودم ميخوام دوشنبه سه شنبه برم كه حتما تشكيل شده باشه

1364