2726
عنوان

میخوام میکاپ آرتیست بشم

1417 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من فوق لیسانسم و حدود 13 سال سابقه کار دارم. ولی با وجود 2 تا بچه و مشکلات زندگی و کمی حقوق  و محیط کار یکنواخت و مسخره ( همش پارتی بازی و حق خوری)دیگه نمیخوام برم سر کار. به میکاپ علاقه زیادی دارم و میخوام برم خوووب و حرفه ای یاد بگیرمش . فکر میکنم اینجوری موفق تر هستم و و قتم آزادتره که به خودم و بچه هام برسم و درآمدشم خییلی از الانم بیشتره. نظر شما چیه؟؟میشه راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله خیلی راضی بودم درآمدشم عالیه و بیشتر از اینا کلا کار آرایشگری پر از روحیه بود برام

کاشکی میتونستی از هنر و حرفه ای که بلدی الانم استفاده کنی. ممنونم از شما

سلام خانومی ....   آموزشگاه آرایشگری مهستان خیلی عالیه  . خیلی خوش اخلاق هستن و خیلی هم حرفه ای اموزش میدن . مدرکشون هم معتبره ... من  اینجا دوره  میکاپ تخصصی و شنیون تخصصی  عروس  و دوستم  رنگ  تخصصی و کوتاهی تخصصی دیدیم  خیلی راضیم خدا خیرشون بده.   شمارشون اینه  ۸۸۰۸۵۶۸۲   ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹    

۱و ۵۰۰ خصوصی البته من تو اف ثبت نام کردم تهرانم شمال غرب

سلام ببخشید میتونید درمورد ارایشگری راهنماییم کنید برای دوستم سوال دارم

کاربری دوم😐_ اینجِی سودیش کُجِیس 😐😑⁩_ یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😐⁦✌️⁩
2706