2737
2734
عنوان

شیر خشک بچه کن وزن

136 بازدید | 14 پست

دوستان دختر من خیلی کم وزنه ۱۴ ماهشه و وزنش ۸و نیم ه شیر SMA میدادم چندان اثری نداشت الانم خیلی گرون شده هر قوطی ۲۰۰ تومن دیگه نمیتونم بخرم 

شما چی پیشنهاد میدین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه 14 ماهشه با غذا خوردن. وزنشو درست کن با اون شیر دیگه تاثیری نداره . فقط دندوناش با شیر خسک خراب میشه . بهش اب قلم بده سیب زمینی . ماکارونی . بعدم خیلی کم نیس والاا وزنش . بچه ها هر چی میخورن میسوزنن از بس وروجکن . 

درست میشه .شیر گاو اگه میخوره بده کره بریز تو همه غذاهاش 

2728

الان دیگه وقت شیرخشک نیست که 

اگه غذا میخوره شیرخشکو حذف کن شیر گاو بده همون شیرخشک معدشو میگیره باعث میشه غذا نخوره

چربی کاربریش زیاده چربی های مفید بهش بده و کربوهیدرات مثل برنج 

عزیزم بچه از یه جایی به بعد با غذا وزن میگرن نه با شیر  هر چی شیر گرونتر باشه به این معنی نیست ...

به غذاش خیلی میرسم ولی روزی چن بار هم شیر خشک میدم میخواستم یه شیر خوب بدم 

2738

[QUOTE=75861428]دیگه 14 ماهشه با غذا خوردن. وزنشو درست کن با اون شیر دیگه تاثیری نداره . فقط دندوناش با شیر خسک خراب 

به غذاش خیلی میرسم ولی روزی چن بار هم شیر خشک میدم میخواستم یه شیر خوب بدم 

بچه ها باید یک سالگی سه برابر وزن تولدشون باشن  رو غذاش کار کن زحمت داره ولی می ارزه

سخ برابر بیشتر اضافه کرده 

آخه وزن تولدش ۱۹۰۰ بود 

خیلی رو غذا خوردنش کار میکنم خییییییلی حتی با وجود گرفتاریهام 

چون دو تا بچه دارم اولی بیش فعال و اونم پر زحمت و سر کار هم میرم ولی با این وجود خییییییلی بهش میرسم ولی خوب میخواستم شیرش هم خوب باشه 

سخ برابر بیشتر اضافه کرده  آخه وزن تولدش ۱۹۰۰ بود  خیلی رو غذا خوردنش کار میکنم خییییییل ...

سلام ببین دخترتو میگفتی تو ۸ ماهگی گفتن ملاجش بسته شده چی شد مشکلی خداروشکر پیش نیومد بچه منم ۷ ماهشه ملاجش سفت شده 

سلام ببین دخترتو میگفتی تو ۸ ماهگی گفتن ملاجش بسته شده چی شد مشکلی خداروشکر پیش نیومد بچه منم ۷ ماهش ...

سلام عزیزم 

تو شش ملاجش بسته شد 

خوشبختانه مشکلی نبود عزیزم 

2706