2726
عنوان

سوتی های رانندگیتون😜

| مشاهده متن کامل بحث + 2006 بازدید | 43 پست
خودمم هنوز امتحان شهر ندادم وگرنه برات تعریف میکردم 😂

من یه تاپیک ثابت رانندگی دارم 

دوست داشتی حتما بیا دوست خوبم ❤

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه بار راهنمای چپ زدم ولی به راست پیچیدم چقد بوق و فحش دادن

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
من یه بار راهنمای چپ زدم ولی به راست پیچیدم چقد بوق و فحش دادن

😂😂😂😂😂😂😂

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤
2728

اولای رانندگیم بود من شب خونه عمه ام بودم کوچه شون تنگ بود برا همین آینه بغل رو خوابوندم که ماشینی بهش نزنه وقتی برگشتم که برم خونه تو مسیر هی میدیدم ماشینا ازکنارم که رد میشن چراغ میزنن بوق میزنن دخترم میگفت مامان چکارمون دارن؟ گفتم بیخیال میخوان اذیتت کنن همینطور یه چهارپنج کیلومتری رفتم تا اینکه دخترم گفت ای  وای مامان آینه بغلت هنوز خوابونده است  ازبس استرس داشتم چهارچشمی فقط جلومو نگاه میکردم آینه ماینه هم کشک  

اولای رانندگیم بود من شب خونه عمه ام بودم کوچه شون تنگ بود برا همین آینه بغل رو خوابوندم که ماشینی ب ...

😂😂😂😂😂😂😂

منم از خونه فامیلامون میومدم 

رسیدم به پیچ دنده رو خلاص کردم 

اصلا یادم نبود دندم خلاصه وسطای پیچ هرچی گاز میدادم ماشین جلو نمیرفت 

پشت سریمم هی بوق میزد تا راه بدم 

بماند که چ صدای بدی توخیابون از گاز دادنای الکیم پخش شده بود😜

یهو نگاه کردم  دیدم بعله دنده ام خلاص بوده و منم حواسم نبوده 

زدم یک راه افتادم 😂😂😂😂😂

حالا بگم از رانندگی خواهرم  

اونم یه بار میخواست از یه کوچه تنگ عبور کنه از اول کوچه تا آخرش آینه بغل همه ی ماشینای پارک شده رو میزنه   

یبارم آینه بغلش میخوره تو شکم یه مرده ومتوجه نمیشه میره میگه آقاهه هی دنبالش دوید تا رسید گفت چه خبره خانم میزنی و میری   خواهرم میگه عه شما کجا بودین اصلا ندیدمتون  

حالا بگم از رانندگی خواهرم     اونم یه بار میخواست از یه کوچه تنگ عبور کنه از اول کوچه تا ...

واااای چ باحال بود 😂😂😂😂😂

تو امتحان رانندگی با افسر هم میخواستم پارک دوبل برم کنار یه ماشین که جلو خونه اش پارک شده بود آینه بغل ماشینه رو زدم  افسره هم گفت برون بریم تا خبر نشدن  

خانوادگی تو کار آینه بغلیم   

تو امتحان رانندگی با افسر هم میخواستم پارک دوبل برم کنار یه ماشین که جلو خونه اش پارک شده بود آینه ب ...

😂😂😂😂😂😂😂

باید زنده تماشا می کردی  😂😂😂😂😂😂😂😂 فقط قیافه افسره

😂😂😂😂😂😂

2706