2410
2553
عنوان

سوتی های رانندگیتون😜

1996 بازدید | 43 پست

سلام به همگی 

صبحتون بخیر و خوشی

به تاپیک من خیلی خوش اومدین ❤

بیایید از سوتی های رانندگیتون بگین،واینکه چقدر طول کشید تا حرفه ای بشین 

مرسی 🌷

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

بار اول امتحان وسط پارک دوبل دنده رو یک کردم😆😆😆😆

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من اوایل که رانندگی کردم رفتم تو یه خیابون شلوغ خیلی استرس گرفتم زدم پشت یه پرایدی و رفتم اونم پشت سرم بوق بوق که وایسا 😂😂 دیگه اومد کنارم گفتم چرا میزنی در میری گفتم ببخشید شرمنده.به اندازه ای استرس داشتم که دهنم خشک شده بود.اوسکل بودماا😒😒

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
2456
من اوایل که رانندگی کردم رفتم تو یه خیابون شلوغ خیلی استرس گرفتم زدم پشت یه پرایدی و رفتم اونم پشت س ...

😂😂😂😂😂😂😂

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

وای نگو سوتی رانندگی میپاشم😂😂😂

یبار دوستم بعد یک سال گواهینامه و رانندگی مداوم گفت بیاین ببرمتون دور دور(به من و دوست دیگم) بهش گفتم من جنازمم نمیدم تو ببری دور دور 😂

خلاصه راضی شدیم و رفتیم 

اولا که موقع روشن کردن و چندبار تو راه و پشت چراغ خاموش کرد 

وای من صندلی عقب مرده بودم از خنده 

بعد گفتیم خوب هول شده با ما اومده 

رفتیم تو شهر

منگل خانوم صاااف انداخت تو خیابون یه طرفه 

هی میگفت چ خلوته 

بعد یهو دیدیم تعداد ماشینا که برعکس میان روبرومون زیاد شد و هی صدا سوت میاد 

بش میگم افسره سوت میزنه ها میگه نه صدا این موتورست بغلمون گفتم باشه 

بعد نگو افسره مرده بود از بس فوت کرده بود تو سوت

گفت خانوم بزن کنار داری یطرفه رو برعکس میری 😂😂😂

حالا اومد دور بزنه در جهت خیابون پارک کنه خاموش کرد روشن نمیتونست بکنه 

منم همچنان ریسه میرفتم حرص میخورد 

بعد کل خیابون شد ترافیک برا ایشون و در کمال ناباوری اونا که تو ترافیک بودن عین من ریسه میرفتن برا کارا دوستم 

ب هزار زور دور زد اومد پارک کنه چهار پنج بار فقط فرمون داد اخرم وسط خیابون پارک کرد 

وایییی من مرررده بودما😂

بعد افسره گفت گواهینامه کارت ماشین 

کوله پشتیش رو صندلی عقب بود یه کیف تو اون بود که یه کیف دیگه توش بود که کیف پولش که توش کارت بود تو اون بود 😂😂😂😂😂

ای از این 

یارو گفت کارت ماشین 

گفت عهههه پیشم نیست 

افسره پاشیده بود از خنده میفهمییی 😂😂😂😂😂

گفت برین ب سلامت مام رفتیم 

هنوز بهش میخندم وای خدااا 😂😂😂😂

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
وای نگو سوتی رانندگی میپاشم😂😂😂 یبار دوستم بعد یک سال گواهینامه و رانندگی مداوم گفت بیاین ببرمتون ...

طفلک خیلی هول شده بوده 😂😂😂😂😂😂

وای نگو سوتی رانندگی میپاشم😂😂😂 یبار دوستم بعد یک سال گواهینامه و رانندگی مداوم گفت بیاین ببرمتون ...

حالا راننده شده یانه؟؟؟

2714
یکی دو سال رانندگی میکرد مثلا 😂😂😂😂

خب مدت کمی هم نبوده 

این ماجرا مال یکی دو ماه پیشه الان خدا داند 😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂

خودمم هنوز امتحان شهر ندادم وگرنه برات تعریف میکردم 😂

مرسی عزیزم 

اولاش که همش سوتیه 

ازالان خودتو آماده کن ❤😂😂😂😂

2706