2726

سلام مامانا این حالت کی از بین میره دیوونه شدم نه میتونم لب به چیزی بزنم بوی غذاها مخصوصا رب دار حالمو بهم میزنه چی بخورم پس نمیتونم اشپزی کنم فست فود و کباب بیرون و  جگر هم دکترم گفته نخور خودمم همش دارم بالا میارم قرص ب ٦ و دمیترون هم میخورم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم از همه چی متنفر بودم رب تو غذا روغن..‌شیرینی ..گوشت مرغ و ...... من هفته سیزده خوب شدم.فشارت چج ...

میترسم هیچی نخورم بچه زبونم لال ضعیف شه رشد نکنه همش بی حالم خیلی خوابم میگیره هیچی نمیتونم بهورم همش حالم بهم میخوره تحمل هیچ بویی ندارم .فشارم ..نمیدونم

من فشارمم همش پایین بود هفته ۱۳ ک بخاطر سونو شکلات زیاد خوردم مجبوری از اون روز حالم بهتر شد.شما هم بزور چیز شیرین بخور حالت بهتر میشه فشار پایینم باعثشه

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️
من تا پایان چهار ماهگی اینجوری بودم الان دو هفتس خوب شدم .کاریش نمیشه کرد واقعا .

وای همه زندگی ادم مختل میشه که من دانشگاهم میرم راه میرم فکر میکنم همه جا بو میده حالم بهم میخوره

میترسم هیچی نخورم بچه مزیونم لال ضعیف شه رشد نکنه همش بی حالم خیلی خوابم میگیره هیچی نمیتونم بهورم ه ...

بچه از گوشت و خون و استخوان خودت تغذیه میکنه هیچی نمیشه خودت اسیب میبینی.البته من صبحا از ضعف شدید بچه یا جاش درد میکرد ی چیز کوچیک نیخوردم خوب میشد.وای من خونه بوی گند میداد همه چی .یخچال.دیگه گریم میگرفت.حتما شکلات بخور.زیر نظر بهداشتم باش

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️
منم هفته هشتم خيلي ويار اذيتم ميكنه همه چي به نظرم بو ميده از همه چي بدم مياد 

من هفته شش و تازه پر کردم 

وای پس حالا حالا ها انگار ادامه داره خانما میگن تا چهارمین ماه

بچه از گوشت و خون و استخوان خودت تغذیه میکنه هیچی نمیشه خودت اسیب میبینی.البته من صبحا از ضعف شدید ب ...

وای گفتی دختر دره یخچالو نمیتونم باز کنمممممم در حالیکه واسه همسرم و بقیه عادیه

2706