2733
2734
عنوان

خامما لطفا کمکم کنید

64 بازدید | 10 پست

سلام خانما من از دیروز کمر درد های خفیف دارم تیرهای خیلی ریزم زیر دلم میکشه تکون های بچه ام کم شده اینا ممکنه نشون دهنده نزدیکی زایمان زایمانم باشه البته بچه خودشم خیلی سفت میکنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه خودشو سفت میکنه بله دیگه داره وسایلاشو جمو جور میکنه که بیاد 

نمیدونم واقعا وقتیم که وایمیستم همش احساس ادرار دارم دستشویی گه میرم فقط دوسه قطه میاد 

ولی اصلا استرس نداشته باش مگه الان تو۸ ماه نیستی فردا برو پیش دکترت حتما

آخ ببخشید فک کردم نوشتی۴ هفته الان دیدم۴ روزه مبارکه عزیزم ایشالا به سلامتی زایمان کنی من۱۰ روز زودتر دخترم اومد اینام درد زایمانه کم کم

ولی اصلا استرس نداشته باش مگه الان تو۸ ماه نیستی فردا برو پیش دکترت حتما

نه عزیزم تو هفته چهل دکترم گفته باید دیگه این روزا بیاد چند روز پیش یه فینگر دهانه رحمم باز شده بود روغن کرچکم خوردم و زعفران  گل گاو زبون اینا حالا نمیدونم ۰را دردام شروع نمیشه

نمیدونم واقعا وقتیم که وایمیستم همش احساس ادرار دارم دستشویی گه میرم فقط دوسه قطه میاد 

منم همه اینارو داشتم ولی یه چیز عجیب این بود بچم ازیه طرف شکمم مثل چی قلمبه میشد بعد مثل مار ول میخورد میرفت اونطرف بازم اونجا مثل کوه شکمم بالا میومد پدرش میگفت چرا این کارو میکنه میگفتم نمیدونم اولین بارشه بعدش ساعت۴صبح دردام شروع شد

2738
منم همه اینارو داشتم ولی یه چیز عجیب این بود بچم ازیه طرف شکمم مثل چی قلمبه میشد بعد مثل مار ول میخو ...

چه جالب نمیدونم والا خیلی خستم از طرفی میترسم که آمپول فشار بهم بزنن دردای کمرمم فقط وقتی دارم کارامو میکمم میاد سراغممم یه مقدار هست  تا بعدشم وقتاییم گه دمر میخوابم همین طکر بعد میره زیر دلم خیلی کم تیرای ریز میکشه ولی میخوام از جا پاشم اینا خیلی درد میگیره انگار چاقو زدن