2733
2734
عنوان

شوهرم اصلا کوتاه نمیاد

413 بازدید | 15 پست

شوهرم اصرار داره تو حیاط مادرش خونه بسازیم ولی من دوست ندارم😢 حالا میگه دیدی همه چی بالا رفته تو اجازه ندادی بسازیم!!! نمیدونم چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهترین کار رو کردی

اصلا کوتاه نیا

من موندم این مردا چرا نمیتونن از ننه باباشون دل بکنن اونوقت انتظار دارن زن ها خانواده خودشون رو بذارن کنار بیان ور دل ننه بابای اونا

خوب نمیتونی دل بکنی غلط میکنی ازدواج میکنی 

2738
بهترین کار رو کردی اصلا کوتاه نیا من موندم این مردا چرا نمیتونن از ننه باباشون دل بکنن اونوقت انتظ ...

یکی دل نکندنه یکیم مفت بودن زمینه که البته اصلا به درگیری ها و کشمکشای بعدش نمی ارزه تازه اگه بعدها صدتا صاحاب پیدا نکنه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
یکی دل نکندنه یکیم مفت بودن زمینه که البته اصلا به درگیری ها و کشمکشای بعدش نمی ارزه تازه اگه بعدها ...

خونه مادرشوهرم و محوطش کلا به ما رسیده متاسفانه، بازم زمین داریم جای دیگه اگه بخوایم بسازیم، حتی حاضر شدم نزدیکش باشم ولی تو یه حیاط نه، البته در مجموع زن خوبیه مادرشو

خیلی سخته، همش بحثمون میشه، پدرشوهرمم فوت شده،تنهاست مادرش😢

خوب کردی نزاشتی ..من پسر خالم ساخت خانومش هربار منو میبینه میگ وای اشتباه کردم بیچاره شدم اگ تو حیاط بسازی یا طبقه دو فرقی نداره انگار تو دوتا اتاق جدایین 

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
چی بگم آخه،بدجور گیر کردم،

زیر بار نرو ...هربار میرم زن پسر خالم میکه اشتباه کردم منو مث خاهرش میدونه ..خالمم واقعاا خانومه ..ولی خوب نیست نرووو

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
2706