1147
1254
عنوان

دورهمی مادرانه ، نگهداری نوزاد، تربیت فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 30175 بازدید | 4090 پست
بله بهارجان.  همون اول کارکه تل‌گرام فیل‌تر شد کانال رهبری پیام داد و گفت دیگه فعالیت نمیکنیم. ...

شما ویبک موفق شدید 

مبارک باشه عزیزم به سلامتی😘

إن شاءالله روزی ما حسرت به دل ها باشه به زودی

فَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَيْراً يَرَهُ

وَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرّاً يَرَهُ‏

پس هر كس به مقدار ذرّه‏اى كار نيك كرده باشد همان را ببيند.

و هركس هم وزن ذره‏اى كار بد كرده باشد آن را ببيند.

سوره مبترکه زلزال

چطور ایشون میگند به دیگران ظلم کنیم نباید احساس گناه و عذاب وجدان داشت و باید برای اعتماد به نفس اینها ها رو دور ریخت 🤔

حتی قرآن رو هم رد می‌کنه .

در روایتی امام باقر علیه السلام ظلم را به سه دسته تقسیم می کنند: «عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ الْبَاقِرِ علیه السلام قَالَ الظُّلْمُ ثَلَاثَةٌ: ظُلْمٌ یغْفِرُهُ اللَّهُ وَ ظُلْمٌ لَا یغْفِرُهُ اللَّهُ وَ ظُلْمٌ لَا یدَعُهُ فَأَمَّا الظُّلْمُ الَّذِی لَا یغْفِرُهُ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ فَالشِّرْک بِاللَّهِ وَ أَمَّا الظُّلْمُ الَّذِی یغْفِرُهُ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ فَظُلْمُ الرَّجُلِ نَفْسَهُ فِیمَا بَینَهُ وَ بَینَ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَّ وَ أَمَّا الظُّلْمُ الَّذِی لَا یدَعُهُ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ فَالْمُدَاینَةُ بَینَ الْعِبَادِ وَ قَالَ علیه السلام مَا یأْخُذُ الْمَظْلُومُ مِنْ دِینِ الظَّالِمِ أَکثَرُ مِمَّا یأْخُذُ الظَّالِمُ مِنْ دُنْیا الْمَظْلُومِ؛ امام باقر علیه السلام فرمود: ظلم و ستم سه گونه است: ستمی که خدا می آمرزد و ستمی که خدا نمی آمرزد و ستمی که خدا رها نمی کند. آن که خدا نیامرزد؛ شرک به خداست و آن که می آمرزد؛ ستم بر نفس است و آن که وانگذارد، حق بندگان است بر یکدیگر. فرمود: آنچه مظلوم از دین ظالم بستاند؛ بیشتر از آن است که ظالم از دنیای مظلوم می ستاند»[7]  فردای قیامت، کارهای نیک ظالم را بر می دارند و به مظلوم می دهند و همین طور گناهان مظلوم را به ظالم می دهند.

در این روایت اشاره شده است؛ ظلمی که به واسطه آن خداوند ظالم را رها نمی کند؛ ظلم و ستم به دیگران است. باری تعالی از حق الناس نمی گذرد. خداوند در کمین ظالمین، نشسته است تا حق ظالم را بستاند. در قیامت خداوند از حسنات ظالم بر می دارد و به مظلوم می دهد. لذا حضرت باقر علیه السلام فرمودند: آن مقداری که مظلوم از دین ظالم می گیرد،؛ به مراتب بیشتر است از آن چه که ظالم از دنیای مظلوم گرفته است.

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ علیه السلام قَالَ لَمَّا حَضَرَ عَلِی بْنَ الْحُسَینِ الْوَفَاةُ ضَمَّنِی إِلَی صَدْرِهِ ثُمَّ قَالَ یا بُنَی أُوصِیک بِمَا أَوْصَانِی بِهِ أَبِی حِینَ حَضَرَتْهُ الْوَفَاةُ وَ بِمَا ذَکرَ أَنَّ أَبَاهُ أَوْصَاهُ بِهِ قَالَ یا بُنَی إِیاک وَ ظُلْمَ مَنْ لَا یجِدُ عَلَیک نَاصِراً إِلَّا اللَّهَ؛ حضرت باقر علیه السلام فرمود: پدرم علی بن الحسین هنگام وفات مرا در آغوش گرفته فرمود: پسرم تو را وصیتی می کنم که پدرم هنگام وفات به من نمود از جمله سفارشی که نمود این بود که فرمود: بترس از این که ستم روا داری به کسی که جز خدا ناصری ندارد.»

1258

سلام بچه ها

واسه درمان اضطراب جدایی پسرم چیکار کنم؟

غیر از مهد گذاشتن که امتحان کردم و جواب نداده

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

@000گیوا‍ 

@minooooooooooo    

@مهرآبان    

@گلدونه63    

@راستین20

وبقیه دوستای خوبم چرا کم پیدایید؟

بچه ها میتونید بهم کمک کنید

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
جون دل!!!!!! امدم جانم به قربانت همين تاپيك بغلي بودم جاي بدي نرفتم🤣🤣

عزیزم کجایی؟ منشن نمیشی چرا؟

فدات شم مهربانو خيلي غم دارم برادرم الان هشت روزه فوت كردن حالم روبراه نيس اصلا خيلي ناگهاني بود ...

😭😭😭

خدا صبرت بده عزیزم

ایشالله جایگاهش بهشته

میدونم خیلی سخته هرچی بگم تسکین دلت نیست😢😢

امروز جمعه است براش فاتحه میخونم 

بخاطر دخترت هم شده سعی کن آروم بشی که شیر میدی روش اثر میزاره 😔

1274
سلام بچه ها واسه درمان اضطراب جدایی پسرم چیکار کنم؟ غیر از مهد گذاشتن که امتحان کردم و جواب نداده

سلام عزیزم

اینستاگرام اگه داری صفحه me as a mom

رو فالو کن

دخترش همینطور بود، میتونه کمکت کنه

بهش دایرکت بده

یه جوری ارتباط بگیر باهاش

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
فدات شم مهربانو خيلي غم دارم برادرم الان هشت روزه فوت كردن حالم روبراه نيس اصلا خيلي ناگهاني بود ...

سلام عزیزم

تسلیت میگم

ایشالا روحشون قرین ارامش باشه

خدا بهت صبر بده

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
@000گیوا ‍  @minooooooooooo     @مهرآبان     @گلدونه63   &nbs ...

سلام عزیزم

بنظرم توی سایت زیر با دکتر حبشی مشورت کن.. براشون پیام بذاری معمولا ۲-۳ روزه جواب میدن

http://mf-shahedan.com/cultural/index.php

لا يُكَلِّفُ اللَّهُ نَفسًا إِلّا وُسعَها… (٢٨٦ سوره بقره)

سلام خانمی تسلیت میگم

خدا بهتون صبر بده ان شاﺀالله و دلتونو آروم کنه.. براشون فاتحه میخونم

لا يُكَلِّفُ اللَّهُ نَفسًا إِلّا وُسعَها… (٢٨٦ سوره بقره)
1257
سلام عزیزم بنظرم توی سایت زیر با دکتر حبشی مشورت کن.. براشون پیام بذاری معمولا ۲-۳ روزه جواب میدن ...

ممنونم عزیزم

ایشالله که جواب بگیرم

برام دعا کن😭

سلام راستین جان

بلا دور باشه ازتون عزیزم. خیلی ناراحت شدم این پستتو خوندم. 

الهی که به حق صاحب این ماه عزیز با اهل بیت محشور بشه و روحش قرین آرامش باشه و خدا به دل شما وخانوادتون صبر بده.

ما رو هم شریک بدون تو غمت عزیزم😔😔😔

عزیزدلم... ان شاالله روحشون شاد باشه.... ناراحت شدم راستین جون... غم برادرسنگینه... از خدا میخام بحق حضرت زینب دلت رو آروم کنه...

1241