1232
1226
عنوان

دورهمی مادرانه ، نگهداری نوزاد، تربیت فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 29184 بازدید | 4013 پست
منم اومدم    

رستا جان عزیزم غصه نخور

به خودت بگو این هم نوعی از امتحان الهی هست

به نظرم در کنار تمام عکس العمل هایی که نسبت بهش داری و کارهایی که انجام میدی، نذر را هم در نظر بگیر ان شاالله با توکل به خداوند و توسل به اهل بیت از این پیچ تربیتی سخت هم سربلند عبور می کنی

خدایا شکرت .......................

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

رستا جان نمیخوام نگرانت کنم اما خیلی خیلی مراقب دخترت باش یکی از اقوام ما فاصله سنی دختر و پسرش تقر ...

طفلی  

متاسفانه این ترسیه که همیشه باهامه.

قبلا قبل خواب به همه جای خونه سرک میکشیدم که وسیله خطرناکی تو خونه نباشه.

ولی حالا خودش هرچی بخواد میاره!  منم هیچ کاری از دستم برنمیاد.

هر سری که سرمو زمین میذارم بخوابم، چن بار میگم خدایا به خودت سپردمشون. خدایا خودت مواظبشون باش.

اینطور دلم آروم میگیره. و با این توکلاست که تا حالا بلایی سرشون نیومده.

وگرنه پسرم به خودی خود یه بمب عمل نکرده س.

نذرم برمیدارم ان شاءالله. امیدوارم زودتر رام شه.

من که دیگه نایی برام نمونده.

تا 7 سالگی اخلاقش درست شد، شد... از اون به بعدش دیگه درست بشو نیست! فقط تثبیت میشه.

همه تلاشم اینه قبل 7 سال به تعادل برسه.

دعام کنید.

خيلي هم عاليه تاپيكت عزيزم 

نيومده سوالمو بكنم 😬 

مامانا چطوري به بچه اي كه دندون دراورده غذا ميدين كه خوب بجوه ؟ 

من رواني سدم ديگه هر چي ميدم ميريزه بيرون دوست دارم صبحانه لقمه بدم اما نميخورن 😞

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
1156
بچه ها پسرم جوش،میزنه و پوستش خشکه کسی میتونه کمک کنه و اگه تجربه ای داره بذاره

پسر منم همینطوره اگه راه حلی پیدا کردین به منم بگین دست می کشم رو صورت دلم آتیش میگیره

💖💖💖آهای خدایی که جای حق نشستی ... خیلیییی کارت درسته دمت گرم💖💖💖
پسر منم همینطوره اگه راه حلی پیدا کردین به منم بگین دست می کشم رو صورت دلم آتیش میگیره

حساسیت به پروتئین گاوی

واسه خوب شدنش موقتا میتونی از پماد فلوئوسینولون استفاده کنی.

ولی طولانی مدت خطرناکه چون کورتون داره.

مصرف لبنیات و گوشت گاوی رو 6 ماه قطع کن. 

مشکل دختر من با 2 ماه عدم مصرف قطع شد.  ولی هنوزم شیر گاو میخورم اگزما میزنه.

شیرش رو نمیخورم. ولی با ماست و دوغ و پنیر و گوشت و... حساسیت نمیزنه 

خيلي هم عاليه تاپيكت عزيزم  نيومده سوالمو بكنم 😬  مامانا چطوري به بچه اي كه دندون دراور ...

سوپ و حریره و ... بده. که بتونه بخوره.

اونم قبل دادن له کن.

برنج و خورشم بکوب براش.

غذاهای نونی هم ریز ریز بده و اگه نمیخوره اصرار نکن. 

1221
سوپ و حریره و ... بده. که بتونه بخوره.  اونم قبل دادن له کن. برنج و خورشم بکوب براش. ...

اتفاقا همش همينكارو ميكنم حتي نُون و چايي و پنير و كره و شكر قاطي و له ميكنم ميدم ميخوره اما تنبل نشن يه وقت 😞 

دوست دارم راحت بجون ولي همش قورت ميدن 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
اتفاقا همش همينكارو ميكنم حتي نُون و چايي و پنير و كره و شكر قاطي و له ميكنم ميدم ميخوره اما تنبل نش ...

نه تنبل نمیشه

عجله نکن مامان خانم

اول باید معده و روده اش به غذا عادت کنه

جویدنی ها هضمش سنگین میشه براش

نه تنبل نمیشه عجله نکن مامان خانم اول باید معده و روده اش به غذا عادت کنه جویدنی ها هضمش سنگین می ...

مرسي عزيز دلممم 

حتمااا ♥️♥️♥️

1167
حساسیت به پروتئین گاوی واسه خوب شدنش موقتا میتونی از پماد فلوئوسینولون استفاده کنی. ولی طولا ...

مرسی عزیزم پسرم الان ۱۵ ماهشه و شیر خشک میخوره‌ . بازم ممکنه مال حساسیت به شیر گاو باشه؟ 

💖💖💖آهای خدایی که جای حق نشستی ... خیلیییی کارت درسته دمت گرم💖💖💖

وای رستا...با این اوضاعی ک توصیف کردی من موندم چجوری اینهمه تحمل میکنی...من ک ابدا صبر و تحمل تو رو ندارم...یعنی پسر بزرگم دوبار پشت سر هم بگه مامان فلان چیو میخام اعصابم خورد میشه و دعواش میکنم...هرچند واقعا دارم اثرات سوء این رفتار اشتباهمم ب وضوح در پسرم و کم شدن روز ب روز اعتماد بنفسش میبینم ولی واقعا دست خودم نیست نمیتونم تحمل کنم😢😢...یه مدت بعد از تولد دومی خدا ببخشم دست بزنم پیدا کرده بودم(حالا مثلا در حد دو هفته ای یه پس گردنی)..ک خدا رحم کرد بهمون و ترکش کردم...ولی از نظر صبر و تحمل صفرم یعنی...اصلا تو تعریف کردی پسرت چکارا میکنه و تو هیچی نمیگی هنگ کردم...انگار تو از فضا اومده باشی اینقدر آستانه صبر و تحملت برام عجیب بود😲😲

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
مرسی عزیزم پسرم الان ۱۵ ماهشه و شیر خشک میخوره‌ . بازم ممکنه مال حساسیت به شیر گاو باشه؟ 

خواهش میکنم.

باید شیرخشکشون مخصوص باشه. 

برید داروخونه بگید راهنماییتون میکنن.

1220