1147
1254
عنوان

دورهمی مادرانه ، نگهداری نوزاد، تربیت فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 30471 بازدید | 4126 پست

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

سلام   یه دوست دارم نی نی سایت عضو نیست راهنمایی میخواد گفتم اینجا بپرسم بهتره ؛همه بیشت ...

اصلااااااااااااااشغل مناسبی نیست به فکرشغل دیگه باشن اطرافیانم هستن تواین شغلهای دادگستری توروحیه تاثیربدمیزاره 

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
گلدونه جان سراغ خیاطی رفتی ؟ یا سرد شدی نرفتی ؟ منم خیلی وقته دوست دارم کاری رو انجام بدم  خ ...

عزیزم من مشکل اولم نداشتم چرخ خیاطی خوبه! چرخم خرابه و با هزینه کردن و تعمیر هم جواب نداد… الانم که قیمت چرخ خیاطی وحشتناک شده نتونستم بخرم   وگرنه هم خیاطی رو دوست دارم، هم کمی بلدم و حداقل میتونم یکسری لباسها رو برای خودم بدوزم و هزینه خیاط رو از زندگی کم کنم.. ولی فعلا که نشده

کار توی خونه میشه انجام داد ولی مشکل اصلی پیدا کردن مشتری هست! جایی برای فروش داری؟

غصه روزی رو نخور… مگه خانواده هایی که زن و شوهر کار میکنن فکر میکنی مشکل مالی ندارن؟! اینقدرررر میشناسم خواهررررر… یکیش خواهر خودم.. که هردوشون کار میکردن، با درآمد عالی.. ولی همیشه مشکلات داشتن.. یا دور از جون شما بیماری.. یا دزدی و کلاهبرداری ازشون شد.. الانم بعد از 20 و اندی سال که هر دو کار کردن و بازنشسته شدن چیز خاصی اضافه بر باقی خانواده های متوسط ندارن.. 

لا يُكَلِّفُ اللَّهُ نَفسًا إِلّا وُسعَها… (٢٨٦ سوره بقره)
1258
عزیزم من مشکل اولم نداشتم چرخ خیاطی خوبه! چرخم خرابه و با هزینه کردن و تعمیر هم جواب نداد… الانم که ...

بسپر به دوستات یا اطرافیان؛ 

بگو چرخ خیاطی دست دوم قیمت مناسب اگه سراغ دارید بهم معرفی کنید 

بعضی قصد فروش دارند یا تعویض؛شاید مناسب بهت بفروشند

می تونی قسطی هم ازشون بخریش؛ 

یا جاهایی که چرخ خیاطی می فروشند سمت ما که دسته دوم هم می فروشند؛باید بهشون بسپاری چون گاهی ندارند دیگران براشون میارند.

بسپر به دوستات یا اطرافیان؛  بگو چرخ خیاطی دست دوم قیمت مناسب اگه سراغ دارید بهم معرفی کنید&nb ...

اینی هم که دارم دست دوم بود.. اینقدرررر اذیتم کرد که پشت دستمو داغ کردم دیگه دست دوم نخرم.. حالا ان شاﺀالله شرایطی جور بشه بتونم نو بخرم

لا يُكَلِّفُ اللَّهُ نَفسًا إِلّا وُسعَها… (٢٨٦ سوره بقره)