1265
1273
عنوان

دورهمی مادرانه ، نگهداری نوزاد، تربیت فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 30505 بازدید | 4127 پست
دوستای گلم بازم سلام...مرسی که هستین...بچه ها .....من....دوباره......  حامله ام     ...

سلام گلم

مبارکه

هفته چندی؟

پیشگیری میکردی یا نه؟

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

💢 دیروز دعوت بودم مدرسه دخترم برای شرکت در جلسه مشاوره «شناسایی رفتارهای کودکان» بخش آخر جلسه در رابطه با مسائل جنسی بود که در لابلای صحبت‌ها -خانم مشاور- عنوان کرد پس از بلوغ باید به بچّه‌ها چه دختر و چه پسر آموزش خود ارضایی بدهیم تا از حق طبیعی خودشون در موضوع جنسی استفاده بکنند. فقط باید هر ۱۵روز یک‌بار انجام دهند یعنی در ماه دومرتبه. که با ایشان بحث کردم و بهشون گفتم این صحبت شما با آموزه‌های دینی مشکل داره. با وقاحت تمام عنوان کرد آموزه‌های دینی مشکل داره و من روانشناس می‌گم باید خود ارضایی برای فرزندان تا قبل از ازدواج وجود داشته باشه. حتی عنوان کرد به هیچ وجه نباید حس گناه‌کار بودن در بچّه ایجاد کنید خلاصه بحث بالا گرفت من هم بهشون گفتم این موضوع را از مراجع ذیصلاح حتماً پیگیری می‌کنم

🔻آموزش خود ارضای توسط مشاور که در راستای سند۲۰۳۰ آشکارا در حال آموزش است. فعلاً پی‌گیرم. اگر از دوستان جایی را می‌دونند که پی‌گیر این موضوع می‌شوند خواهشاً راهنمایی کنید.

💢 مراقب جگر گوشه‌های خود باشید...

#سند۲۰۳۰یونسکو

#حرام_زادگی

منبع : جنبش مردمی حلال زاده ها

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

💢 دیروز دعوت بودم مدرسه دخترم برای شرکت در جلسه مشاوره «شناسایی رفتارهای کودکان» بخش آخر جلسه در را ...

لطفا مادرها خیلی در مهد کودک ها و مدارس دغدغه بچه ها رو داشته باشند و مراقب باشند

چه مدارس دولتی چه غیر دولتی

به خصوص مدارس غیرانتفاعی

خداروشکر  انواع ویتامین  B رو خوردی  یا فقط B12 یادمه که گفتی لاغری  مزاج بل ...

آمپولشو تزریق کردم. ب12 ب کمپلکس بود. همه ویتامینای گروه بی.

مخصوصا ب6

اون واسه وقتیه که اشتها داری و میخوری و بچه م شیر نمیدی.

من وقتی درگیر بچه ها میشم فرصت نمیکنم درست و حسابی بخورم. مخصوصت وقتی عصبی میشم کلا اشتهام میره.

1258
سلامتی تو ۸ هفته بچه رو از دست دادیم فعلا نمیخوام اقدام مجدد کنم خبر خوبم اینه که آزمون نظام مهند ...

خیره ان شاءالله.   همسرت ضعیف نیستن؟!

تبریک میگم بابت قبولی آزمون... موفق باشی عزیزم.  

راستی...کدوم شهر بودی؟

خیره ان شاءالله.     همسرت ضعیف نیستن؟! تبریک میگم بابت قبولی آزمون... موفق باشی عزیزم ...

ممنون، نه بعید میدونم

تو اولین اقدام باردار شده بودم دقیقا تو ایام لانه گزینی مجبور شدم کتابا رو واسه روز آزمون مسافت زیادی جابجا کنم و بعدش هم سفر مشهد داشتیم

کلا فشار روحی و جسمی زیادی روم بود بخاطر امتحان

خودم حدس میزنم به این علت بوده

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
خیره ان شاءالله.     همسرت ضعیف نیستن؟! تبریک میگم بابت قبولی آزمون... موفق باشی عزیزم ...

سعی میکنم به دید خیر نگاه کنم

بعد سقط، نگاهم به زندگی کلا عوض شده

همه چیزو خیلی واقعی تر و منطقی تر میبینم

الان میبینم که چقد عین بچه ها اصراااار داشتم که فاصله سنی بچه هام ۲ سال باشه دقیقا

الان که علیرضا ۲۰ ماهه شده و میبینم که چققققد سخته با بچه فضول تو این سن باردار هم باشی بدون کمک....

خدا رو شکر

حس میکنم صلاح خودم و همسرم و پسرم تو این اتفاق بوده

1221
سلام عزیزم. خوبی؟ کوچولوهات خوبن؟ منم همینطور  درخواستتو قبول کردم.

خدایی خیلی نگرانت بودیم، بخاطر ما هم شده بیا یه سک سک بکن برو. الان پستت رو دیدم نمیدونی چقدر خوشحال شدم گفتم بذار چک کنم ببینم صفحه رو اشتباهی نزدم نکنه پست های قبلشه!

مهلا جان خیلی شرایط سختیه واقعا حق داری بیا یکم غر بزن اینجا سبک شی خواهر

مرسی خواهرم....

پسرم ۵ ماهش نشده هنوز....

اختلاف سنیشون شاید یک سال هم نشه..

اصلا باورم نمیشه.....

حالا البته بیشتر خندم میگیره به این شرایط تا گریه....کارم از گریه گذشته بدان میخندم....

فکر این که صاحبخونه بلندم کنه.....

فکر زایمان.....همه رفتن اومدناش با بچه کوچیک....

فکر سالم بودن ایناش......

خودمم اعصابم ضعیف.همش دخترمو دعوا میکنم...دلم برای بچم خیلی میسوزه...

برام دعا کنید اعصابم قوی شه یکم.

اللهم عجل لولیک الفرج
1264
اصلا نمیدونم تخمک گذاری کی بوده که بخوام بدونم چند هفته ام....باید برم سونو

حالا سونو برو

ایشالا که صحیح و سالمه

از خدا بخواه سختی ها رو واست آسون کنه

خدا توانا تر از اونیه که تو فکر ما بگنجه

زیاااااد ازش بخواه

میدونم خیلی سخت میشه واست اما مطمئن باش قدرت ما آدما خیلی زیاده فقط باید باورش کنیم

برنامه ریزی داشته باش واسه کارات، 

دفترچه یادداشت زمانبندی داشته باش

به همه کارات میرسی ایشالا

واسه ما هم دعا کن دوست خوبم

بچه ها یه چیز بگم :

یک ماهی چنان کنترل اعصاب برام سخت بود ؛

من خودم صفرایی هستم از کوره گاهی در می رم ؛ اما همیشه سعی میکتم کنترل کنم

اما این مدت اصلا نمی دونستم چکار کنم ؛دست خودم نبود؛ درسته آدم عصبی میشه ؛ اما نه اینطوری؛ دیوونه می شدم ؛

از این قاطی پاتی های روانی ؛که تو خیابون درگیر میشند میخوان یکی رو بزنند وبکشند ؛ 

هر چی می کردم کنترل کنم سر این بچه خالی نکنم نمی تونستم ؛فقط سعی می کردم نزنم یا نکشمش؛ می دونستم یه چیزیم هست 

از وقتی سرکه انگبین عسلی می خورم خیلی بهتر شدم ؛ خونم انگاری غلیظ شده بود ؛

الان خداروشکر خیلی بهتر شدم ؛ 

سرکه انگبین و داروی اخلاط (همون منضج و حل کننده خلط های سوخته) می خورم .

اینها باعث میشه خونم رقیق شه و سودای سوخته و اضافی حل شه

بعد ماه رمضان إن شاء الله برم حجامت کنم که خارج بشند .

یه موضوع دیگه سردردهام بودند

مخصوصا اوایل ماه روزه چند روز پشت سرهم سردرد و چشم درد ولم نمی کرد . 

از وقتی دوسین(عسل و سیاهدونه) می خورم خداروشکر خیلی خوب شدم .

فقط حواستون باشه سیاهدونه پودر شه زود سمی میشه؛ من چنددونه میذارم دهنم ؛ و با دندون له میکنم با دو سه برابر عسل می خورم . 

بچه ها یه چیز بگم : یک ماهی چنان کنترل اعصاب برام سخت بود ؛ من خودم صفرایی هستم از کوره گاهی در می ...

شربت سرکه انگبین ساده:شامل یک واحد عرق نعنا یک واحد عسل یک سوم واحد سرکه محلی: سرکه انگور یا سیب (واحد میتواند لیوان یا استکان باشد)

ابتدا عرق نعنا و سرکه را روی گاز کمی حرارت میدهیم تا گرم شود سپس گاز را خاموش کرده عسل را در آن حل میکنیم شربت بدست آمده شربت سرکه انگبین نامیده میشود

هر شب یکی دوساعت پس از شام یک سوم لیوان از این شربت بقیه لیوان آّب مخلوط کرده میل نمایید

• چند نکته:
  • افرادی که سابقه خونریزی معده دارند یا افراد مبتلا به زخمهای گوارشی و صرع و تشنج و برص یا پیسی و بلغمیهای شدید  از این شربت استفاده نکنند
  • مقدار شربت برحسب تحمل فرد میتواند یک سوم لیوان یا کمتر باشد
  • به جای آب میتوان از عرق اسطوخودوس استفاده کرد که حکم جاروی مغز را دارد و گرد و غبار سودا را از مغز میشوید
  • همراهی یک قاشق چای خوری یا مرباخوری تخم اسفند با این شربت باعث تکمیل سودا زدایی از مغز است تخم اسفند را پاک کرده کمی بشویید تا فقط غبار روبی شود شستشوی زیاد باعث رفع خواص آن است سپس آنرا همراه شربت قورت دهید (جویده نشود!)
  • دارو حتما شب مصرف شود

به طور خلاصه:یک سوم لیوان شربت سرکه انگبین بقیه آب یا عرق اسطوخودوس +1 قاشق مرباخوری تخم اسفند دوساعت پس از شام قورت داده شود

مدت مصرف حداقل چهل شب  ممتد میباشد

بر حسب طول مدت غلبه سودا ممکن است مدت مصرف تا 120شب هم لازم باشد

میتوان به جای عرق نعنا از عرق اسطوخودوس نیز استفاده کرد

از نشانه های تاثیر این دارو ابتدا باز شدن رنگ چهره و کنار رفتن تیرگی و کدورت از چهره است که اطرافیان بیمار اکثرا متوجه این تغییر میشوند گل انداختن گونه ها (خفیف یا متوسط) مایل شدن رنگ لبها از کبودی به سرخی هم از علائم شروع اثر داروست

بهتر شدن وضع خواب تسهیل و تسریع زمان شروع خواب و رفع کابوسهای شبانه از دیگر نشانه های اثر داروست

خصوصا در افراد جوانتر تجویز این نسخه باعث تغییر چشمگیر ی در روحیه و خلقیات و شخصیت فرد است

سرکه انگبین به داروی بد اخلاقان معروف است مصرف آن و رفع سودا ی سوخته باعث نرمخو و ملایم شدن رفتار و انعطاف پذیری خواهد شد انشاء ا...

وجود عوامل سودا زا مانند استرسهای مزمن و  نزاع های خانوادگی و ...باعث کاهش اثر داروست و نباید انتظار معجزه از آن داشت

در برخی افراد که معده سرد دارند مصرف ان باعث سوزش و ترش کردن معده است که توصیه میشود چند شب قطع کنند مجدد با مقدار کمتر مثلا ۵الی۷ قاشق شربت در یک لیوان عرق اسطوخودوس مصرف را ادامه دهند

1220