1265
1273
عنوان

دورهمی مادرانه ، نگهداری نوزاد، تربیت فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 30075 بازدید | 4085 پست
سلام راستین جان،خیلی ناراحت شدم،چی شدن یهویی؟این مرگ های ناگهانی خیلی سنگینه برای اطرافیان،تسلیت میگ ...

سلام گلم

الهي فدات شم دوست خوبم

پارسال فروردين ماه متوجه شديم سرطان حنجره دارن كه پيشرفت هم داشته

چنددوره شيمي درماني شدن

خيلي روبه راه و خوب بودن

نگران حال خواهرم كه سرطان سينه دارن 

ميشديم اما برادر رونه....

گفتيم خوبه

چون اهل گله و گلايه نبود بابت دردشون

امسال باز رفتن شيمي درماني

درهمون حين درمان تموم كردن....

حال دل مامانم خيلي بده

چون شاهد مرگشون از نزديك بودن

فقط وقتي شب كه ميخوابم غم منم شروع ميشه

اينه كه ميگم داغونم

باورش سخته برام

ديروز ازخدا خواستم ....فقط بهم بقبولون

كه ديگه پرونده زندگي برادرم جمع شده

باورش سخته خيلييييييييي😞

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

فدات شم مهربانو خيلي غم دارم برادرم الان هشت روزه فوت كردن حالم روبراه نيس اصلا خيلي ناگهاني بود ...

دوست عزیز، سمیه جان

این غم بزرگو تسلیت میگم بهتون 

انشاءالله از این به بعد زندگیتون سراسر از شادی و سلامتی باشه

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ وَالْعَصْرِ  إِنَّ الْإِنْسَانَ لَفِي خُسْرٍ  إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحات وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ
سلام عزیزم بنظرم توی سایت زیر با دکتر حبشی مشورت کن.. براشون پیام بذاری معمولا ۲-۳ روزه جواب میدن ...

ببخشید دوباره وقتتو میگیرم

من همون روز رفتم سایتشون و پیام گذاشتم ولی هنوز جواب ندادن

در ضمن صفحه ای اصلی سایتشون؛گوشه تصویر نوشته پایان اعتبار؛ منقضی شده!!!!

شما راه دیگه ای سراغ ندارید واسه ارتباط با ایشون؟

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
1258
ببخشید دوباره وقتتو میگیرم من همون روز رفتم سایتشون و پیام گذاشتم ولی هنوز جواب ندادن در ضمن صفحه ...

سلام عزیزم

خواهش میکنم این چه حرفیه! 

من هروقت به این سایت پیام دادم نهایت 3-4 روزه جواب دادن.. راستش به علامت منقضی هم توجه نکرده بودم که قبلا هم بوده یا نه.. !

اینم شمارشون هست: 09155011764

خیلی محترم هستن و اصلا  فکر نکنم بی دلیل جواب تلفن رو ندن! حتی مراجعین نصفه شب هم زنگ بزنن پاسخ میدن.. فقط پیدا کردنشون یکم سخته و باید با صبوری تماس بگیری.. چون اکثرأ حلسه و همایش هستن، یا تلفن مشغوله.. 

لا يُكَلِّفُ اللَّهُ نَفسًا إِلّا وُسعَها… (٢٨٦ سوره بقره)
سلام عزیزم خواهش میکنم این چه حرفیه!  من هروقت به این سایت پیام دادم نهایت 3-4 روزه جواب دادن ...

😊 یک دنیا ممنون عزیزم

ان شالله به هرچی میخوای خیلی زود و به بهترین شکل ممکن برسی

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
😊 یک دنیا ممنون عزیزم ان شالله به هرچی میخوای خیلی زود و به بهترین شکل ممکن برسی

خواهش میکنم، کاری نکردم ..ان شاﺀالله که براتون مفید باشه

ان شاﺀالله   

لا يُكَلِّفُ اللَّهُ نَفسًا إِلّا وُسعَها… (٢٨٦ سوره بقره)
سلام دوستاي گلم ميشه بگيد توي گردن دخترم چي ميتونم بزنم كه قرمز نشه و عرق جوش نكنه؟ راستي مرتب سر ...

عزیزم زود زود ببرش حموم یا حتما بایه دستمال نم گردنشو تمییز کن دکتر دخترم هم گفت زینک اکساید خوبه ولی مهمترینش شستن همیشه است

1274
سلام دوستاي گلم ميشه بگيد توي گردن دخترم چي ميتونم بزنم كه قرمز نشه و عرق جوش نكنه؟ راستي مرتب سر ...

بخاطر اینکه اون قسمت هوا نمیخوره و اگه عرق کنه یا شیر رو بالا بیاره بین پوست اون قسمت جمع میشه؛ اینجوری میشه

زود به زود حمومش کن

بعد حموم کاملا خشک کن

اگه حای حموم نبردی با پارچه نرم که اذیت نشه اول تمییز کن بعد کاملا خشک کن

گاهی موقع خواب سرشو طوری بزار که گردنش هوا بخوره

تکون دادن سر هم از گوش درد میتونه باشه

فدات شم مهربانو خيلي غم دارم برادرم الان هشت روزه فوت كردن حالم روبراه نيس اصلا خيلي ناگهاني بود ...

سلام عزیزم خیلی خیلی ناراحت شدم..خدا صبر زینبی ب خودتو خانوادت بده...ان شاءالله برادرتونم با سیدالشهدا محشور بشن

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
سلام بچه ها واسه درمان اضطراب جدایی پسرم چیکار کنم؟ غیر از مهد گذاشتن که امتحان کردم و جواب نداده

سلام مهربانو جون..میشه بیشتر توضیح بدی ک علائم اضطراب پسرت چیه؟و چرا مهد جواب نداد؟یعنی باید خودت مدام کنارش مینشستی تو مهد؟ پسر بزرگ منم خیلی دیر با دیگران ارتباط برقرار میکنه..خیلی هم سر به هواست...یعنی از حالا عزا گرفتم برا مدرسه رفتنش😢

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
سلام مهربانو جون..میشه بیشتر توضیح بدی ک علائم اضطراب پسرت چیه؟و چرا مهد جواب نداد؟یعنی باید خودت مد ...

علایمش که ترس و نگرانی از نبود من

بدون من جایی نمیرفت و پیش کسی نمیموند

ناخن جویدن

بدخوابی

مهد میرفت دچار لکنت میشد یا لکنتش تشدید میشد

اصلا اولین بار از مهد رفتن لکنت گرفت

اصلا سعی نکن به زور از خودت جداش نکن

بهش اطمینان روانی بده 

و سعی کن با پدر و خاله و عمه و عمو و دایی بره بیرون یا خونه هاش که بدون تو بودن رو یواش یواش امتحان کنه

سلام مامانا.نی نی من دوماهه و یک هفته اش هس یک هفته شده سرما خورده سرفه با خلط داره دوبار دکتر بردم خوب نشده کدام روشی درمان خانگی یاد دارین بگین بهم

فاطمه ام.خدایاشکرت ک پسرم و برگردوندی تو دلم .خدایاشکرت ک لیاقت مادری رو دوباره ب من دادی.الهی همه آرزومندان ب آرزوشون برسن.آمییین☺☺
1226
سلام مامانا.نی نی من دوماهه و یک هفته اش هس یک هفته شده سرما خورده سرفه با خلط داره دوبار دکتر بردم ...

به دانه رو بریز تو آب جوش و لعابشو بهش بده

شیردهی زیاد

کف پاهاشو با روغن زیتون چرب کن و جوراب بپوش

هر دو ساعت تو بینی قطره بریز

سلام دوستاي گل،كجا هستيد كم پيدا شدين؟

سلام عزیزم

خوبی؟

حال و هوات چطوره؟

دختر و پسرت چیکار میکنن؟

چ خبرا؟ 

دلم برات تنگ شده بود

من که مشغول این دوتا وروجکم

کوچیکه چهار دست پا میره ی جایی رو گیر بیاره وایستاده

یک ثانیه نمیشینه

مثل یویو شده

مدام در حال رفت و امد و بشین و پاشو ام

بزرگه هم دوباره اضطرابش برگشته(چندتا اتفاق بد با هم افتاد من نتونستم خوب مدیریت کنم؛ تشدید شد )

1280