1147
44
عنوان

دورهمی مادرانه ، نگهداری نوزاد، تربیت فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 28047 بازدید | 3889 پست
سلام عزيزم ببخشيد دستت درد نكنه خواهر تلاش خودمو ميكنم ببينم خداچي ميخواد  خيلي لطف كردي🌹🌹

خواهش میکنم ؛ إن شاءالله زودی خوب شه

من خودم خیراندیش رو خیلی قبول دارم 

کلیپ هاش رو می بینم معلومه که خیلی وارده

اگه بشه پیش ایشون ببرید خیلی خوبه

استرس و ناراحتی و تغذیه نادرست هورمون های بدن رو می ریزه بهم 

إن شاءالله بتونیم بی خیال این استرس و حرص خوردن ها و فکر کردن ها شیم خیلی خوبه 

باید افکار رو متمرکز به حال کنیم؛ 

نه گذشته که همش برمی گردیم توش؛ نه مدام آینده .

حتی اگه هدف بزرگی در آینده داریم ؛ باید از همین امروز و مسیر راه لذت ببریم ؛ نه اینکه هوش و حواسمون همش به آینده باشه .

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

اگه آدرسی از دکتر خیراندیش یا شاگرداش پیدا کردید بنویسید چون من آدرس ها رو توی نت دیدم 

نمی‌دونم درست باشه یا جدیدا باشه

تهران – بلوار مرز داران – نرسیده به اتوبان اشرفی اصفهانی – خیابان حضرت ابوالفضل (ع) – کوچه ردایی – ضلع جنوبی مسجد حضرت ابوالفضل(ع)- مجتمع طب مکمل

02144386147

02144386143

دکتر شهلا اسد زاده

آدرس کانال تلگرامی:

https://t.me/sorenanewshttps://t.me/sorenanews

1156
دوستای گلم بزنید تو نت برایان تریسی  آنتونی رابینز رابرت کیوساکی و .... خیلی جالب صحبت می کن ...

بهار جان من ی مدت خیلی تو این فاز بودم. دکتر آزمندیان هم تو ایران هستن که از این مدل حرفا میزنن. ی سری کتابشون رو خوندم و کلاس هم رفتم. واقعا هم ی تاثیراتی دیدم ولی بنظرم مبانیشون مشکل داشت، ولش کردم. با اینکه مثلا آزمندیان مرتب از خدا و معنویت و ایمان ووو میگه ولی جهان بینی و نگاهشون به انسان ی مقدار مشکل داره. 

سلام عزيزم ببخشيد دستت درد نكنه خواهر تلاش خودمو ميكنم ببينم خداچي ميخواد  خيلي لطف كردي🌹🌹

راستین جون ان شاء الله که خاهرت از دست امیرالمومنین امروز شفا بگیره. 

الان شیمی درمانی میشن؟ اطراف ما هم ی نفر هست، دختر خودش سرطان خون داشته، با طب سنتی درمانش کرده. میتونم بهت معرفی کنم. بذار شماره تلفنش رو پیدا کنم

راستین جون ان شاء الله که خاهرت از دست امیرالمومنین امروز شفا بگیره.  الان شیمی درمانی میشن؟ ا ...

سلام عزيزم

سرطان سينه داشتن متاستاز به رحم و تحمدان داد حالا هم استخوانها

الان هفت سال درگيره

ديروزم پلاكت خونش فهميدم افت كرده شديد به حدي كه كل بدن پوستش كبودشده

بده شمارشو خواهر،،خيرببيني

بهار جان من ی مدت خیلی تو این فاز بودم. دکتر آزمندیان هم تو ایران هستن که از این مدل حرفا میزنن. ی س ...

آره عزیزم حواسم هست جوگیرنشم سنی ازمون گذشته

مطالب مفیدشون رو گوش می گیرم که به شرایط و موقعیت اسلامی و ایرانی مون بخوره 

کسی در مورد بیماری پوستی لیکن پلان اطلاعاتی نداره؟ علمی پزشکیش نه؛ تو نت کلی خوندم

دکتر پوست هم رفتم کورتون میدند ؛ منم چون تو اقدامم نمیخوام استفاده کنم ؛ چند روز استفاده کردم رها کردم 

دکتر سنتی هم تو شهرمون رفتم اما نتونست علت رو پیدا کنه؛ توی نت هم کلی گشتم .

نمی‌دونم حکیم خیراندیش درمانی براش گفته یا نه . 

1194
بهار جان من ی مدت خیلی تو این فاز بودم. دکتر آزمندیان هم تو ایران هستن که از این مدل حرفا میزنن. ی س ...

آزمندیان همون نبود یه گلی همش تو دستش بود 

چندسال پیشا یکی دوبار خواهرم می گفت بیا ببین.

بیشتر خارجی ها رو گوش گرفتم فعلا؛مثلا هفت روش برای ترک عادات قبل و جایگزین کردن عادات جدید از برایان تریسی راحت و ساده و خلاصه آموزش داده

یا یه برگه ای برایان نشون میداد که ده تا هدف تون رو که میخواین در شش ماه یا یکسال آینده بهش برسید بنویسید و دور مهم ترین هدفی که بیشترین تاثیر رو داره خط بکشید و می گفت همین هدف رو متمرکز شید دنبال کنید و هر روز برنامه ریزی براش کنید و پیش برید

از این شاخه به اون شاخه نپرید 

از این دست مطالبشون جالبه 😉

سلام دوستان مجازی گلم.ـ.سال نو همگی مبارک باشه ان شاءالله....ان شاءالله امسال سال ظهور آقا(عج) باشه....دل همتون بی غم باشه...تن همتون سالم باشه...جیب همتون پر پول باشه...لب همتون خندون باشه....و ان شاءالله عاقبت بخیری همتون لحظه سال تحویل امضا شده باشه🌹🌹

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
سلام دوستان مجازی گلم.ـ.سال نو همگی مبارک باشه ان شاءالله....ان شاءالله امسال سال ظهور آقا(عج) باشه. ...

سلام عزیزم😍

همچنین برای شما💖💖💖

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

سلام دوست جونا

سال نوتون مبارك

انشاله سال خوبي روشروع كرده باشيد و يكي ازبهترين سالهاي زندگيتون باشه

راه حل بديد لطفا

دخترم بينيش گرفته وقت شيرخوردن و خوابيدن بسيار اذيت ميشه چكنم؟

1179
سلام دوست جونا سال نوتون مبارك انشاله سال خوبي روشروع كرده باشيد و يكي ازبهترين سالهاي زندگيتون با ...

سلام

سال نو شما هم مبارک

سرما خورده یا واسه برگشت شیره؟

قطره بینی براش بریز

قطره روغن بنفشه هم میگن خوبه واسه باز شدن بینی

دستگاه بخور اگه داری براش روشن کن نزار هوای خونه خشک بمونه

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
سرماخورده اس گلوش صدا ميده بخور سرد منظورته؟

پس به دانه روش آب جوش بریز درشو ببند یکم که لعاب داد آبشو بهش بده

خودت آویش بخور تو شیرت میره

بخور سرد و گرم باشه فرقی نداره

فقط هوای خونه خشک نباشه

سرماخورده اس گلوش صدا ميده بخور سرد منظورته؟

سلاااام

خوبی؟

پارسال عید پسرم همینطور شده بود، مادر شوهرم کشمش سبز رر چاک داد گذاشت روی قسمت استخونی بینیش

۵ دقیقه نشد بینیش باز شد

خیییلی خفن بود

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر........یادگاری که در این گنبد دوار بماند
1190