2726
عنوان

توروخدا بیاین. رنگ مو

104 بازدید | 15 پست

سلام

ترکیب رنگ نسکافه  ای روشن با نسکافه ای تیره چی میشه؟؟حد وسطش درمیاد؟؟

پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آره ديگه ولي نسكافه ايي تيره رو به نسبت يك به سه بريز ،سه تا روشن يكي تيره

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
همیشه رنگ مو رو شماره هاش پشت سر هم انتخاب کن یا حداکثر یه شماره بینشون باشه فقط مثلا رنگ ۵ با ۶ ت ...

از همون سری رنگ؟ نسکافه ای روشن گرفتم یه شماره برم عقب منظورته؟؟

پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت
از همون سری رنگ؟ نسکافه ای روشن گرفتم یه شماره برم عقب منظورته؟؟

نه

سری رنگ فرقی نمیکنه

من شماره رنگ رو گفتم

مثلا شما میتونید رنگ شکلاتی شماره ۶ با دودی شماره ۷ ترکیب کنید خیییییلی رنگ‌خشششششکلی میده

موی قهوه ای خرمایی میخوام. نسکافه ای روشن گرفتم ولی فکر کنم خیلی روشنه. پسدو شماره تیره ترشو باید بگیرم

نه سری رنگ فرقی نمیکنه من شماره رنگ رو گفتم مثلا شما میتونید رنگ شکلاتی شماره ۶ با دودی شماره ۷ ت ...

عجب. چه عالی.ممنون

نسکافه ای روشن قهوه ای 

رو تنها بزنم چه حوری درمیاد؟کسی رنگ داره؟؟

خب الان شماره ۵ هست رنگت اگر میخوای متوسط یا تیره بشه رنگت یه دودی شماره ۵ قاطیش کن اگر میخوای یه ...

به جای دودی از نسکافه ای تیره بزنم چی میشه؟

2706