2726

قارچ داره احتمالا قرمزه سرش‌وازش‌بپرس وقتی میخوارونه یه چیز آبکی مانند دستشوخیس میکنه

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قارچ داره احتمالا قرمزه سرش‌وازش‌بپرس وقتی میخوارونه یه چیز آبکی مانند دستشوخیس میکنه

من یکی دوبار برام‌پیش اومده یه نقطه مثل جای نیش پشه شدیدا میخاره متورم میشه و بعدش انگار تاول ترکیده. قارچه؟🤕

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

من خودم توی بچه گی پس گردنم داخل موهام قارچ گرفته بود ازپس خواروندم مامانم منوبرد دکتر گفت شامپوصحت هم از چیزی استفاده شده که حساسیت زاست ازاین شامپواستفاده نکرده

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
من یکی دوبار برام‌پیش اومده یه نقطه مثل جای نیش پشه شدیدا میخاره متورم میشه و بعدش انگار تاول ترکیده ...

نه قارچ میخاره فقط شدید کاملا محلش قرمز میشه واگه بخارنی زخم میشه وازش یه چیزه ابکی مانند میزنه بیرون مث عفونت ولی رنگی نداره 

۷ ماهشه

آهان بچه هفت ماهه چجوری سرشو میخارونه خوب ببرش دکتر یازچد به زود حموم ببرشو شامپوشم عوض کن

نه فقط شامپو فیروز بود

یبار از گلرنگ استفاده کن ببین باز میخارونه

۷ ماهشه

اخیییی الهی تصورش کردم با اون دستای کوچولو سرشو میخارونه دلم ضعف رفت. خدا برات حفظش کنه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!