2733
2734

افتضاااااحه افتضاح، تشخیص اشتباه تجویز غلط، به همه میگه بچه ت حساسیت به پروتئین گاوی داره، بعدم یه رژیم سفت و سخت میده به مادر یه کیسه دارو هم به بچه. 

اگر میخواستم به درمانش ادامه بدم بچم دور از جونش از بین میرفت چون نتونست بیماریشو تشخیص بده و الکی وقت منو با تشخیص اشتباهش گرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افتضاااااحه افتضاح، تشخیص اشتباه تجویز غلط، به همه میگه بچه ت حساسیت به پروتئین گاوی داره، بعدم یه ر ...

عزیزم اینطور نیست دکتر خیلی خوبیه چون ادامه ندادی اذیت شدی من دخترم ۳۶ هفته دنیا اومد با وزن ۲۵۰۰ خیلی داروهاش عالی بود و من رژیمشو کامله کامل رعایت کردم الان دخترم ۶ ماهشه خداروشکر هیچ مشکلی نداره خیلی هم عالیه من تازه رژیممو ول کردم 

2731
عزیزم اینطور نیست دکتر خیلی خوبیه چون ادامه ندادی اذیت شدی من دخترم ۳۶ هفته دنیا اومد با وزن ۲۵۰۰ خی ...

نه عزیزم مشکل پسر من اصلا حساسیت به پروتئین گاوی نبود، پسر من مشکل تنگی پیلور داشت و باید سریع عمل میشد ولی این خانم به اصطلاح دکتر اصلا تشخیص نداد با اینکه پسرم کل بدنش زرد شده بود و بخاطر کاهش وزنی که به دلیل تنگی پیلور داشت پوستش چروک شده بود، ولی گفت همینکه من میگم حساسیت به پروتئین گاویه شیر خشکشو قطع کرد گفت فقط شیر خودتو بده و هر چی گفتم بابا پسر من استفراغای وحشتناک و پرتابی داره گفت الا و‌بلا حساسیته و بعد از یه هفته که دید پسرم بازم وزن کم کرده گفت شیر خشک بده!!! 

خلاصه یه هفته منو از درمان عقب انداخت و هفته ی بعدش دکتر دیگه بردم و پسرمو اورژانسی جراحی کردن

عزیزم اینطور نیست دکتر خیلی خوبیه چون ادامه ندادی اذیت شدی من دخترم ۳۶ هفته دنیا اومد با وزن ۲۵۰۰ خی ...

فقط ۸ درصد نوزادا حساسیت به پروتئین گاوی دارن ولی این خانم به همه رژیم میده و همه ی بچه ها و حتی مادرا رو از پروتئین گاوی محروم میکنه 

جالبه که پسرم بعد از جراحی شیر خشک با پروتئین گاوی خورد و هیچ مشکلی هم نداشت

فقط ۸ درصد نوزادا حساسیت به پروتئین گاوی دارن ولی این خانم به همه رژیم میده و همه ی بچه ها و حتی ماد ...

کی گفته ۸ درصدن .از کجا دراوردی این امار رو دوست عزیزم .اولا که اصلا حرفتون رو در مورد دکتر شفیعی قبول ندارم ما ۱۲ ساله این دکتر میشناسیم و همیشه تشخیصاشون درست و به جا بوده .بعدم از زمان قدیم هم پروتیین گاوی و درکل لبنیات مادر شیرده نمیخورد تا ۳ ماه . اکثر بچه ها نفخ و رفلاکس خفیف دارن .به جای اینکه رفلاکس‌ تبدیل به شدید بشه و بعد دارو بدن .قبلش پیشگیری میکنن ‌الان که ۴ ماهه پسر من همه داروهاش قطع شده و فقط مولتی و اهن دادن بهشون .درسته داروهاشون همشون خارجی ولی اصلا دارو الکی نمیدن. و الان که یه سری از داروها خارجی گرون هستن و ایرانی ها خوب هستن خودشون تاکید به دارو ایرانی میکنن ‌. 

من عضو قدیمی nasrin213هستم ‌😊😊😊
2738
نه عزیزم مشکل پسر من اصلا حساسیت به پروتئین گاوی نبود، پسر من مشکل تنگی پیلور داشت و باید سریع عمل م ...

دوست خوبم هر دکتری بود در وهله اول تشخیص رفلاکس شدید و حساسیت رو میداد و بعد مدتی از خوب نشدن کوچولوتون دکتر عوض کردید .و در واقع اگر با همون دکتر شفیعی هم ادامه میدادی شاید ایشون هم مرحله بعدی رو همین راه و عکس برداری و عمل رو میگفتن .چون مشکل کوچولو شما عیناا شبیه رفلاکس شدیده .اگر قرار باشه هرکسی علایم رفلاکس داره بفرستن دکترا عکس برداری که همه باید این کارو بکنن .😑😑😑😑

من عضو قدیمی nasrin213هستم ‌😊😊😊
دوست خوبم هر دکتری بود در وهله اول تشخیص رفلاکس شدید و حساسیت رو میداد و بعد مدتی از خوب نشدن کوچولو ...

حرف شما درسته هر دکتری اول تشخیص رفلاکس میده بعد از یه مدت که دارو اثر نکنه میفرسته سونوگرافی، ولی برای کسی که مراحل اولیه بیماریه و علایم ظاهری نداره، پسر من هم استفراغای جهنده داشت هم کاهش وزن چشمگیر هم پوستش زرد شده بود، یعنی هر کسی میدیدش با اینکه ۱ ماه و چند روزه بود میگفت تازه به دنیا اومده؟ زردی داره؟  بس که پوستش از کاهش وزن چروک شده بود، همون یکهفته ای که این دکتر منو از درمان عقب انداخت زمان طلایی برای بهبودی پسرم بود، بعدش که دکتر دیگه بردم بلافاصله و اورژانسی بستری کرد و جراحی کرد، بله تشخیص و درمان یه مراحلی داره ولی اینو به هر دکتری که گفتم گفت وقتی کاهش وزن زیاد داشته باید تشخیص تنگی پیلور میداده، ولی این دکتر حتی نذاشت من توضیح بدم که پسرم چشه، تا از در رفتم بدون اینکه ازم بپرسه برای چی اومدی نگاه کرد گفت حساسیت به پروتئین گاوی داره، یه کیسه پر داروی الکی داد و گفت شیرخشکشو قطع کن، در صورتیکه شیر من اون موقع براش سیرکننده نبود چون پسر من با وزن کم به دنیا اومده بود و نیاز به شیر خشک داشت