2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم ازشون روغن نارگیل خریدم خیلی راضیم انشالله خدا به کسب و کارشون برکت بده خیلی اقای محترمی هستن

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
2728
اره قیمتاشون عالیه من عطر گرمی سه هزار تومن خریدم اخرین بار اقای من میده گرمی ۷۰۰ تومن خیلی هم خوشبو ...

ایدی بده اگه عطر هم داره 😁

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
صفحه قبل لیست محصولاتشونو گذاشتم پایینش ایدی کانال هست

سلام شماره یا ایدی از آقای من ندارید خرید دارم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💞🎊🎊خدایا همه نینی ها سالم ب دنیا بیان سالم بزرگ بشن و عاقبت بخیر الهی امین🤲