2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ازشون روغن نارگیل خریدم خیلی راضیم انشالله خدا به کسب و کارشون برکت بده خیلی اقای محترمی هستن

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
2456
اره قیمتاشون عالیه من عطر گرمی سه هزار تومن خریدم اخرین بار اقای من میده گرمی ۷۰۰ تومن خیلی هم خوشبو ...

ایدی بده اگه عطر هم داره 😁

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
2714
صفحه قبل لیست محصولاتشونو گذاشتم پایینش ایدی کانال هست

سلام شماره یا ایدی از آقای من ندارید خرید دارم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💞🎊🎊خدایا همه نینی ها سالم ب دنیا بیان سالم بزرگ بشن و عاقبت بخیر الهی امین🤲