2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسه ماشین مشکل پیش نمیاد؟

نه !

از لحاظ تمیزی هم ، مثل قرص  تمیز میکنه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ژل ماشین ظرفشوئی پریل.

مغازه ی شوهرم میده ۵۰ هزار، ولی من جاهای دیگه ۶۰ تومن هم دیدم.

جایگزین کامل نمک و قرص ظرفشوئیه.

رنگ‌ در رنگو به هر رنگ‌ هزارانش طیف نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2738

Fairy خیلی رااضیم 

ولی خیلیییی گردن شده یه بسته هفتادتایی ۲۲۰ تومن😥

One day Im gonna fly away🧚                             👑 one day when heaven calls my name                  I lay down Iclose my eyes at night👁🌠                 🌜☀️🌟💫 I can see moon and light
ما که ماشینمون بوشه فقط فینیش استفاده میکنیم ۱۵ تاییشو گرفتم ۴۰ تومن فک کنم  قبلا ۶۰ تاییشو م ...

مال منم بوشه

از فینیش راضی هستی؟

One day Im gonna fly away🧚                             👑 one day when heaven calls my name                  I lay down Iclose my eyes at night👁🌠                 🌜☀️🌟💫 I can see moon and light
ژل ماشین ظرفشوئی پریل. مغازه ی شوهرم میده ۵۰ هزار، ولی من جاهای دیگه ۶۰ تومن هم دیدم. جایگزین کامل ...

این به صرفه تره یا قرص کدوم بیشتر میشه استفاده کرد؟

خدایا شکرت
ژل ماشین ظرفشوئی پریل. مغازه ی شوهرم میده ۵۰ هزار، ولی من جاهای دیگه ۶۰ تومن هم دیدم. جایگزین کامل ...

مگه ژل جدا نمیریزین؟ماشین ما یه جای ژل داره یه قرص 

اونی میشم که بالاسری بگه بنده منه هااا...
منم قرص چندکاره فایری استفاده می کنم خیلی بهتر از فینیش و پریا هست البته قیمتش الان خیلی بالا رفته 7 ...

جای خونه ما ۲۲۰ ه 🤔

2706