2726
عنوان

ماه هفتم‌ بارداری و کوچک ماندن شکم

12923 بازدید | 39 پست

من یکی دوهفتس وارد ماه هفت شدم ولی شکمم عین ماه پنجم کوچیک اندازه یه توپ والیبال باقی مونده.میشه راهنماییم کنید که چرا اینجوریه.یعنی وزن بچم کمه؟؟

برای سلامتی نی نی جونم صلوات بفرستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وزن مهمه. منم شکمم کوچیکه ماه هشتمم

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  
2728

خانوما من هفته ی ۱۷هستم از چند هفته به بعد شکم بزرگ میشه 

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
عزیزم سایز شکم ربطی به وزن بچه نداره من شکمم الان اندازه هفت ماهه هاست

امضات تو حلق هر چی چیه😂😂😂😂😂

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  

عزیزم بسته به نحوه قرار گیری بچه و همین طور ورم داشتن یا نداشتن مادر و همین طور اضافه وزن خود مادر سایز شکم فرق میکنه

به حرف دور و بریا توجه نکن اگر دکتر میگه نرماله ،نرماله دیگه

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖
توهفته۲۴رفتم سونو دکترگف وزنش کمه بیشتراستراحت کن ولی دیگ بعده اون نرفتم سونو

وزن از هفته ۳۲ میره بالا. استراحت اب میوه های طبیعی تخم مرغ تخم بلدرچین بادام آجیل خوبه

وزن از هفته ۳۲ میره بالا. استراحت اب میوه های طبیعی تخم مرغ تخم بلدرچین بادام آجیل خوبه

من الان هفته۳۱هستم ۱۰کیلو اضافه کردم 😣😣😣

نینیم ۱۲۰۰هست دکتر گف خوبه

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند

اصلا ربطی نداره من ماه اخر برای دخترم سونو رفتم گفت شکمت خیلی کوچیکه وزن جنین حدود 2/300 ایناست ولی وقتی به دنیا اومد 3/500 بود هر کی هم میدید اصلا متوجه نمیشد باردارم 

سفارش چهره و هر طرحی بخوایین پذیرفته میشه ((سیاهقلم و مدادرنگی))
2706