2410
2553
عنوان

شنبه عمل دارم خیلی دلم گرفته

282 بازدید | 30 پست

سلام من کیسه صفرام سنگ داره جمعه عصر بستری میشم شنبه هم عمل میکنم خیلی استرس دارم دلم همش گرفته سه روز از پسرم دورمیشم خیلی ناراحتم تورو خدا اونایی که عمل صفرا داشتن بیان بگن از عمل وبعد ازعمل😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم منم یکشنبه باید برم برای این عمل.ولی همش فکر میکردم کاش یه راهی بود که عمل نمیکردم

خدایا،میشه منم مامان یه کوچولوی خیلی خوشگل چشم ابی بشم،وای خدا باورم نمیشه هم‌ونی که ازت خواستم دادی ،یه پسر با چشمای رنگی که هرکی تو خیابون میبینمتش عاشقش میشه
2714
عزیزم منم یکشنبه باید برم برای این عمل.ولی همش فکر میکردم کاش یه راهی بود که عمل نمیکردم

انشالله که عمل خوبی داشته باشی من تو غربتم یه خواهردارم پیشمه ولی انگار دشمنشم ما جاری هستیم ولی اصلا به من اهمیت نمیده فقط  با خانواده شوهرم خوبه دلم از همه گرفته حالا شوهرم چقدر التماس کرده که خواهرشوهرم بیاد همراهم 😢

عزیزم من  اول ۵فروردین ۹۶ بستری شدم و۱۰ فروردین مرخص شدم من چون بچه م ۳ماهه وبود وشیرخوار خیلی برام سخت بود .وچون عید بود دستگاه لاپارسکوپی نداشتن و من جراحی باز کردم .انشالله برای تو خوب باشه

انشالله که عمل خوبی داشته باشی من تو غربتم یه خواهردارم پیشمه ولی انگار دشمنشم ما جاری هستیم ولی اصل ...

اخی.چقدر بد.دردت شدیده که میخوای عمل کنی؟؟

خدایا،میشه منم مامان یه کوچولوی خیلی خوشگل چشم ابی بشم،وای خدا باورم نمیشه هم‌ونی که ازت خواستم دادی ،یه پسر با چشمای رنگی که هرکی تو خیابون میبینمتش عاشقش میشه
2706