2726

سلام دوستان

پسرم8ماهشه.کارشناس علوم ازمایشگاهی ام و بلافاصله بعداتمام دانشگاه باردار شدم.رتبم زمان کنکور خییییلی خوب بود.جوری ک دانشجوی پسر با رتبه بیشتر از من براپزشکی برداشتن ولی دختر نه.اول میخواستم بعد زایمان برم طرحمو بگذرونم ولی خیلی دلم میخواس درسمو ادامه بدم اما فک نمیکردم با بچه بشه.پدرمم باهامون قهره نمیتونم بچه رو بدم مامانم نگهداره.شوهرم گف عصرا بچه رو میدم مادرم تو بشین درس بخون.چندماهی هست ک بچه رو میبره مادرشوهرم نگه میداره.

ولی شوهرم مدام منت میذاره.تا میگم فلان کارو نکن میگه اونا بچه رو نگه میدارن.از طرفی ام میخوام بچم بخودم وابسته شه.اینقد بابا گفتن بچم بابا میگه ولی هنوز ماما نمیگه.البته مادرشوهرم بجز اذیتایی ک قبل بچه دار شدن داشت دیگ کاری باهام نداره و کلا بعد بچه باهام مهربونه  هرچند بعضی کاراش کمی ناراحت کننده س.خواهر شوهرامم کمی اذیت دارن.ولی درکل بحث شوهرمه ک مدام منت میذاره و بخاطر این موضوع هرکاری میکنه.

ازمنت گذاشتناش خسته شدم.

از طرفی هم میدونم اگ بخونم مطمییینم از رشته ای میخوام حتما قبول میشم.

موندم چیکار کنم.شما راه حلی برا نگهداری بچه سراغ دارین؟

بنظر شما این هفت هشت ماه منت گذاشتنا و کارا و خرج کردناشو تحمل کنم و بشینم درسمو بخونم؟

دلم میخواس اگ میشد شبا ک بچه خوابه بشینم درس بخونم روزا ک میخوابه چندساعت بخوابم.ولی خوابش کم و نامنظمه میترسم کلا بهم بریزم.

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

شرمنده طولانی شد ولی اگ لطف کنید با حوصله بخونید و کمکم کنید خیییلی ممنون میشم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

منم عین تو ام ...فقط میتونم بگم خیلی سخته خدا ب دادت برسه ..بزار مهد یا براش پرستار بگیر 

تربیت بچه ات رو اونا میکنن یه وقت بد تربیت میکنن 

خدایاحرفهایم بوی ناشکری میده اما تو بحساب دردو دل بگذار  تیکر تولد پسرمه 😍بیدانام دی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نميدونم ولي به نظرم نمي ارزه... من شاغلم با دو تا بچه... 5 ماه اول، پسرمو يكي درميون ميذاشتم خونه مادر ومادرشوهرم... مادرم اصلاً ولي مادرشوهرم خيلي منت ميذاره... حالا اگه پسرش وضعش خوب بود من عمراً ميرفتم سركار...

خیلی بفکر ادامه تحصیل نباشید. اگر زمینه اشتغال فراهم هست شاغل بشید. وضعیت اشتغال هرچی مدرک بالاتر می ...

میخوام برا کنکور دوباره بخونم عزیزم

اشتغال هم باشه خب بازم باید بچه رو بذارم پیش مادرشوهرم

دنبال راهی ام ک خودم بچه رو نگه دارم درسمم بخونم

نمیدونم شب بیدار بمونم میتونم روز بخوابم یانه

نمیتونمم آرزوهامو ول کنم

من باید پایان نامه انجام بدم. دانشجوی دکتری هستم. الان بچم سه ماه و نیمشه و مرخصی زایمان دارم. بعد مرخصی میخوام یه نفر رو بگیرم و بچه رو بذارم خونه مامانم اینا تا اونجا با نظارت مامانم نگهش داره. شما هم اگه میتونی یکی رو بگیر خودت هم حضور داشته باش اون بچه نگه داره تو درس بخون

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
منم عین تو ام ...فقط میتونم بگم خیلی سخته خدا ب دادت برسه ..بزار مهد یا براش پرستار بگیر  تربی ...

از لحاظ تربیتی ک خدا رو شکر مودب وخوبن 

دلم میخواس پرستار بگیرم تو خونه جلو چشمم نگهش داره اما پوول نیس

پول پوشک و شیرخشک کمرمونو شکسته

میخوام برا کنکور دوباره بخونم عزیزم اشتغال هم باشه خب بازم باید بچه رو بذارم پیش مادرشوهرم دنبال ر ...

بنظرم اول دنبال کار باش.تا کار پیدا کنی بچه هم یکم بزرگتر میشه میذاریش مهد. بعدم اگر خواستی ادامه تحصیل بده.

من باید پایان نامه انجام بدم. دانشجوی دکتری هستم. الان بچم سه ماه و نیمشه و مرخصی زایمان دارم. بعد م ...

اگ پول بود پرستار میگرفتم جلو چشم خودم نگهش میداش

از لحاظ تربیتی ک خدا رو شکر مودب وخوبن  دلم میخواس پرستار بگیرم تو خونه جلو چشمم نگهش داره اما ...

پس راه دیگه نیست به نظرم خودت نگه دار وقتی خوابه بخون...برنامه نامنظم میشه ولی چاره ای نیست بهتر از منته

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
بنظرم اول دنبال کار باش.تا کار پیدا کنی بچه هم یکم بزرگتر میشه میذاریش مهد. بعدم اگر خواستی ادامه تح ...

قبل کار باید طرحمونو بگذرونیم ک طرح هست حقوقشم خوبه 

ولی میخوام درس بخونم

چون بعد امسال بخواییم کنکور بدیم میشیم نظام قدیم و کتابا هم عوض میشن

از لحاظ تربیتی ک خدا رو شکر مودب وخوبن  دلم میخواس پرستار بگیرم تو خونه جلو چشمم نگهش داره اما ...

به نظرم چند ماه تحمل کن شرایط را بخصوص که با پسرتون مهربون هستند. به اهداف بلند مدت فکر کن. مادرشوهرت در حق بچت مهربونتر از پرستار یا مهد

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
پس راه دیگه نیست به نظرم خودت نگه دار وقتی خوابه بخون...برنامه نامنظم میشه ولی چاره ای نیست بهتر از ...

اکثرا یبار 1 ظهر تا 3 یبارم6تا9 میخوابه

بنظرت اینقد بخوابم میرسونم؟

از طرفی ام درحال ورزشم برا رسیدن ب اندام قبل زایمانم 

یکی از دوستام میگه تو این چندماهو به منت گذاشتنا و کاراش توجه نکن بشین درستو بخون بعد قبولی بگیر خودت نگهدار بچه رو 

2706