2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه گروه حقوقی هست لینکشو بدم اونجا وکیل و مشاور هست ازشون بپرس ایشالله کمکتون کنن

دست شما درد نکنه. متشکر میشم بدید. ولی همسایه طبقه سوم می گه این زنه عادتشه با هر کی درگیر بشه بعد ببر کلانتری یا پلیس خبر کنه. یک بار برای من این کار رو کرد. 

2738
کاش خونشو بفروشه بره از اینجا... پارسال بهش گفتم خریدیم ما خونه رو خودشو می زد که نه شما نخریدید درو ...

اصلا به این زنک فاحشه چه ربطی داره خونه رو خریدی یا مستاجری؟ زرنگ باشین دیدین ازار میده اگه شبا باشه به پلیس زنگ بزن اگه فحاشی کنه جلوی پلیس به نفع شماست، اگه میتونین جلوش در بیاین اگه نه بفروشین برید! مظلوم نباشین

اصلا به این زنک فاحشه چه ربطی داره خونه رو خریدی یا مستاجری؟ زرنگ باشین دیدین ازار میده اگه شبا باشه ...

کلا ازاراش زمان نداره. پول نظافت نمی ده نظافت می کنیم یه چیزایی می ریزه. گفتم اومده شیشه نورگیر مارو که طبقه ۴ام شکسته پولشم نمی ده. ما هی مجبوریم بریم رو خر پشته مشما بذاریم. شیشه ها رو خورد و ریز ریز کرد از بالا ذره ذره ریخته پایین. تازه بعد از این که بارون اومد حسابی طبقه ما خیس شد و ما مشما گذاشتیم با کاشی دور مشما رو گذاشتیم باد نبره شوهرش اومده کاشی رو از رو مشما برداشته که باد بزنه مشما رو. از بالا وایتکس می ریزه رو لباس طبقه اولیا. تازه ما طبقه ۴امیم. تازه روزا اول می گفت شما دقیقا چند نفرید چه کاره هستید. به برادرم گفته اسم خودت و مادر و خواهرت رو می خوام. فکر کنید. 

کلا ازاراش زمان نداره. پول نظافت نمی ده نظافت می کنیم یه چیزایی می ریزه. گفتم اومده شیشه نورگیر مارو ...

میخواد واستون دعا بنویسه زنک..علیهش جمعی شکایت کنین! چرا ساکتین همه تون!

2706