2703
2553

بد از چه نظر؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

صاحب خانه قبلی نگفت این زنه این جوریه.... طبقه دومن.... ما خیلی ساکتیم و بدون رفت امد چون قطع ارتباطیم فامیل مارو تحریم کرده. کلا خودمونیم. با کسی کار نداریم. از وقتی زنه طبقه دوم متوجه شده ما خونه رو خریدیم خیلی اذییت می کنه. اومدن شیشه ها نور گیر برداشتن. یه چیزایی می ریزه تو پله ها از بالا تا پایین... 

بگو ما یه وحشیشو داریم

چه کار می کنید باهاش؟؟؟؟این همسایه ما دیوانه است زنه. شوهرش می گه خودتون می دونید باهاش کنار بیایید پول نظافت پله ها نمی ده. دوتا پسر داره این قدر مثل وحشیا تو خونه فوتبال بازی می منن ساختمان می لرزه. ولی مشکل زنه است... چند بار از کنارم رد شد بهم توهین کرد من زبونم بند میاد میبینمش

چه کار می کنید باهاش؟؟؟؟این همسایه ما دیوانه است زنه. شوهرش می گه خودتون می دونید باهاش کنار بیایید ...

وقتی شوهر داره شما چرا با اون بحث کنین. پول نظافت و تمام حرفها رو با همسرش بزنید 

چه کار می کنید باهاش؟؟؟؟این همسایه ما دیوانه است زنه. شوهرش می گه خودتون می دونید باهاش کنار بیایید ...

مال ما که شوهرش از دستش گذاشته رفته بچشم مث خودش وحشیه یهو نصف شب صدا جیغ میاد تو توهین کردنم که استاده.چن بار میخواستم باهاش دعوا کنم مامانم نمیزاره میگه دیوونس بدتر میکنه

وقتی شوهر داره شما چرا با اون بحث کنین. پول نظافت و تمام حرفها رو با همسرش بزنید 

نمی ذاره زنه کسی با شوهرش حرف بزنه. و این که شوهرش می گه خودتون می دونید و همسرم. مرده بنظرم از زنش بدتره. زنشو می اندازه حلو. 

مال ما که شوهرش از دستش گذاشته رفته بچشم مث خودش وحشیه یهو نصف شب صدا جیغ میاد تو توهین کردنم که است ...

ما هم چون بد دهن و بی ادب باهاش حرف نمی زنیم. خیلی چهره وحشتناکی داره... ولی عاخه چی می ریزه تو پله ها؟؟؟؟اب قرمز. زرد... اب سفید تو  نرده ها... 

2706