2733
2734

سلام من هفته پيش امينوسنتز شدم امروز جواب اوليش رو گرفتم فقط تونستم به پزشك عمومي نشون بدم كه خودمم تا حدي متوجه نرمال بودن جواب شدم با اين وجود ميخواستم نظر شما رو هم بدونم تا شنبه كه بتونم به دكترم نشون بدم...پيشاپيش ممنونم

سلام  من امینوسنتز انجام دادم اول تا اخر یه جواب داشتم اونم بعداز ۱۴ روز که خودشون زنگ زدن گفتن مشکلی نیست وجنسیت بچه امم گفتن.نگران نباشید چیزی بود حتمامیگفتن.ان شا الله به سلامتی ماهاتون رو سپری میکنید وبچه تون به دنیا میاد سالم وشاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  من امینوسنتز انجام دادم اول تا اخر یه جواب داشتم اونم بعداز ۱۴ روز که خودشون زنگ زدن گفتن ...

ممنونم عزيزم من دوتا جواب دارم يكيش رو گفتن بعد از يك هفته كه ميتوني روش حساب كني و يكي ديگش يكماه بعد

ممنونم از دعاي خوبتون🙏🏻

2731

عزیزم مادری اصلا نگران نباش حرص واسترس برا خانمهای باردار خیلی بده.اصل همین اولیه که همه چی مرتبه بعداز امینوسنتز بیشتر مراقب باش اب زیاد بخور حتما روزی ۸ لیوان رو بخور .درسته بعداز ۴۸ ساعت سوراخ ایجاد شده بسته میشه ولی از خودت خیلی مراقب کن.

ممنونم عزيزم من دوتا جواب دارم يكيش رو گفتن بعد از يك هفته كه ميتوني روش حساب كني و يكي ديگش يكماه ب ...

منم پارسال امینو شدم دقیقا عین شما جواب اول بعد یه هفته اومد دقیقا هم همین جمله رو نوشته بود

شیرازین؟

عزیزم مادری اصلا نگران نباش حرص واسترس برا خانمهای باردار خیلی بده.اصل همین اولیه که همه چی مرتبه بع ...

ممنونم از راهنماييتون...دو هفته خيلي استرس داشتم از امروز ديگه ميخوام بيخيال باشم واقعا استرس سمه واسه بچه

2738
مشکل شما چی بود؟ کدو غربالگیریتو ریسک داشت!؟ میشه کامل بگی

غربالگري اولم ريسك متوسط داشت و دومي ريسك بالا

Nt: 1/2 و دكتر هم موقع سونو گفت سالمه

ميخواستم صبر كنم تا ١٨ هفته سونو انومالي بدم ولي طاقت نياوردم هفته پيش تو ١٦ هفتگي امينوسنتز كردم 

دكتر هم گفت به نظر من لازم نيست بيشتر مشكل خطاي ارمايشگاست بارداري دومم هست و ٣٢ سالمه و هيچ گونه سابقه فاميلي هم نداشتيم ولي چون حساس بودم و استرس داشتم امينوسنتز كردم خيالم راحت شه

غربالگري اولم ريسك متوسط داشت و دومي ريسك بالا Nt: 1/2 و دكتر هم موقع سونو گفت سالمه ميخواستم صبر ...

مرسی عزیزم جواب دادی 

منم ریسک متوسط داشتم و گفتن ازمایش بدم ولی ندادم حالا هفته بعد انومالی میدم 

خدايا آن ده ,كه آن به

مرسی عزیزم جواب دادی  منم ریسک متوسط داشتم و گفتن ازمایش بدم ولی ندادم حالا هفته بعد انومالی م ...

به نظر من بيشتر به خاطر پول هست اين ريسك ها

خودم كارشناس ازمايشگاهم و ميدونم چقدر حساسيت انجام اين ازمايش بالاست كمتر جايي دقت لازم رو دارن

2706