2737
2734
عنوان

سونوNT و NB رفتم.

404 بازدید | 10 پست

خانمهای عزیز سلام 

دیروز سونو ان تی رفتم عددهاش خیلی خوب بودن فقط بر اساس آخرین تاریخ پریودیم الان ۱۳ هفته و ۱ روزمه بر اساس سونو یه جنینم ۱۳ هفته و ۲ روز و یکیشون هم ۱۳ هفته و ۴ روز دو تاشون از تاریخ پری جلوترن و قدامی و خلفی هستن باز دکتر سونو هی میگفت کوچیکه رشدش نسبت به اون یکی کمتر بوده و موقعیتش هم نامناسبتر دکتر خودم هم گفت در کل خوبه .خواهرم هم پزشکه اونم گفت خوبه .حالا کسی بوده با این شرایط من ؟ به نظرتون جای نگرانی هست ؟!

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ای جان ماشاالله با اینکه دو قلو هستن چقد رشدشون خوبه ها  خدا حفظ کنه

فدات عزیزم انشالله بهترینها قسمت شما بشه . به نظر منم خوبه دکتر سونو هی منو ترسوند ۳ ماهه اول ۴.۵ کم کردم باور کن از دیروز خودمو میکشم با خوردن 

فدات عزیزم انشالله بهترینها قسمت شما بشه . به نظر منم خوبه دکتر سونو هی منو ترسوند ۳ ماهه اول ۴.۵ کم ...

وزن کم کردن تو سه ماهه اول طبیعیه..منم وزن کم کردم۶۹ بودم شدم ۶۵

ولی این موضوعی ربطی به جنین نداره و فقط خودت لاغر شدی..چون جنین بالاخره از شیره وجودت تغذیه میکنه و بزرگ میشه این خودتی ک لاغرمیشی..نگران نباش از این به بعد وزن میگیری..

برا سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات میفرستی؟☺☺
فدات عزیزم انشالله بهترینها قسمت شما بشه . به نظر منم خوبه دکتر سونو هی منو ترسوند ۳ ماهه اول ۴.۵ کم ...

نگران نباش همه جی خوبه من دیروز دیدم ی خانم گذاشته بود1 قل هفته 17 و 4 روز بود یکیش 18 و 4 روز همه چی عالی نگران نباش ب سلامتی زایمان کنی 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2738
عزیزم خیلیم خوبن که،جنسیت نگفت؟

چرا اتفاقا گفت خوب خودشونو نشون دادن به احتمال ۹۰ % دختر و پسر هستن ولی گفت چون زوده به یه احتمال ضعیف ممکنه دختر اشتباه باشه  دیگه ثبت نکرد گفت ۱۶ هفته به بعد قطعی میگم .