2737
2734
عنوان

ازدواج باکسیکه

196 بازدید | 10 پست

خانما ایا کسی هس ک همسرش تو دوران نوجوانی وجوانی معتاد بوده وترک کرده باشه بعداومده خواستگاری اینارم بشما گفته والانم ازدواج کردین؟؟؟ایازندگیتون خوبه؟؟بازم سمت مواد نرفته یا نمیره؟؟؟

کــــاش دلهـــا در چهــره ها بــود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من داداشم معتاد بود همین که زن گرفتیم باورت میشه زندگیش از این رو ب اون رو شد باورود بچه الان صاحب خونه ماشین وباغ شدن هستن کسایی که دیگه قید موادوبزنن 

بادل پاکتون برای باردارشدنم دوتا صلوات بفرستین ممنون انشالله هرچی از خدا میخوای ب دل پاکت ببخشه
2731

عزیزم من دیدم از آشناها با کسی ازدواج کرده که قبلا اعتیاد داشته چندین سال ولی الان خداروشکر پاکه و دارن زندگی میکنن...........انتخاب چنین آدمایی ریسکه ممکنه دیگه قید مواد رو بزنن .........آدما غیر قابل پیش بینی هستن ....... ممکنه یه آدم سالم انتخاب کنید بعدها روی به مواد بیاره.........

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

این چون ۱۵سالشه بوده ی مغازه سیگار فروشی داشتن خیلیم درس خون بوده حالا بعدمدرسه همیشه میرفته تواون مغازه بعدم تنهابوده ازسربچگی همه سیگارارو امتحان کرده بعد شیشه،حشیش و موادای دیگ بعدشم۲۷سالگی ترک کرده الان ۸ساله پاکه خداروشکر کار داره،ماشین،اصنم چهرش داغون نشده خیلی خوبه مث ی ادمی ک دور هیچی نبوده الانم هیچی مصرف نمیکنه

کــــاش دلهـــا در چهــره ها بــود
2738
این چون ۱۵سالشه بوده ی مغازه سیگار فروشی داشتن خیلیم درس خون بوده حالا بعدمدرسه همیشه میرفته تواون م ...

8سال زمان خوبی ب نظرم دیگه نره سمت اعتیاد میخواست لغزش وحتماداشت تو این مدت 

بادل پاکتون برای باردارشدنم دوتا صلوات بفرستین ممنون انشالله هرچی از خدا میخوای ب دل پاکت ببخشه