2733
2734
عنوان

چرا ترکید؟

351 بازدید | 11 پست

چرا اون تاپیک داستان صبوری تا عقد ترکید؟😨😟😣

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

داشتم میخوندمش اون تاپیک که مال کاربر نورسا بود

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عکس بی بی فیس نداد بخاطر همون👰

تیکر سالگرد عروسیمه💋میشه برای خوشبختی و خونه دار شدنمون یه دونه صلوات بفرستین مچکرم  لَبخنـدتــ زندگـےِ مـَن اَستــ💖زندگـے کـُن براےِ مـَن جـــٰانـَم💋                                           خدای مهربونم مراقب خونواده م و همسر عزیزم باش    
یه نگاه بندازین میبین ۵ نفر دیگه جز شما این تاپیکو زدنا

حالا چیشد مگع؟😑

2738
عزیزم همه دو سر کار گزاشته بود.

آخه تاپیک داستان دوس دارم شبا میخونم تا خوابم ببره😪ولی این چون سرکاری بود همون بهتر که نخوندمش