2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ما دو ماه دیگه میشه یکسال که ما اینجا رو خریدیم. طبقه ۴ام.... صاحب خونه قبل به ما نگفت این ساختمان همسایه بد داره. تک واحدیه. این خانم عادت داشته از کار همه سر دربیاره از اونجایی که ما بهش رو ندادیم و راهش ندادیم تو خونه از طبقه دوم میاد بالا می گه شما مستاجرید نباید رفت امد داشته باشید. ما اصلا مهمان نداشتیم 

2714

ماجراش طولانیه خیلی وقتی بهش گفت ما خونه رو خریدیم خودش رو می زد که شما نخریدید... چند ماهه متوجه شدم از طبقه پایین تا بالا یه چیزایی می ریزه تو پله ها. پول نظافت و تعمیرات رو هم نمی ده. 

همسایه طبقه اول و سوم رو هم اذییت می کنه. ولی ما که طبقه ۴ام هستیم از طبقه سوم تا طبقه ما چوب و ام دی اف رو ی دیوارا کار شده. اومدن شیشه ها نورگیر رو شکستن ما مشما گذاشتیم و سنگ. یک شب اومدن سنگ رو مشما رو برداشتن گذاشتن رو کولرشون. زنه خیلییییییی ترسناکه. پولم نداریم بخوایم جابه جا شیم. 

فقط نمی دونم چی می ریزه تو پله ها چرا می ریزه!!!! یه چیز سفیدی رو نرده ها ریخته. ما پاک می کنیم. ولی ...

اوه اوه از این حال خراباس! شما با همراهی چن تا دیگه از همسایه ها علیهش استشهاد جمع کنین از شکایت یه نفره بیشتر جواب میده، البته اخرش نمیدونم چی میشه! به صابخونتون گفتین؟ بنظرم جاجبجا شین چون مستاجرین راحتین حتی به پلیس هم زنگ بزنید پلیس میگه بهتون جابجا شید بهتره! یه کار دیگه اگه بتونین مخفیانه باهاش مقالبه به مثل کنین حالشو بگیرین!

باید با همسایه ها استشهاد تهیه کنین علیهش....یا اینکه حال خودشو به سبک خودش بگیرین! 

دوست من این قدر خودمون مشکل داریم همین مونده اونم دعا بگیره برامون..... دارم دعا می کنم هر روز که خونشو بفروشه یه طوری بشه بره از اینجا... هر چی ذکر هم برای همسایه بد از این ور اون ور پیدا می کنم می خونم. 

2706