2410
2553
عنوان

کمک میخوام درباره نیوشا نیک

1100 بازدید | 11 پست

سلام دوستان نی نی سایتی صاحبنظر در تمااااام زمینه هااااا

میخواستم اطلاعات و امار بگیرم راجع به شرکت نیوشا و دمنوش هاش،، اونایی که رفتن دارن کار میکنن واقعا درآمدش خوبه؟ خود،دمنوش هاش چی کیفیت دارن؟

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عه بانی جان خوب نبود پس؟؟ چند ماه استفاده کردی؟؟

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
2720

جنسینگ هم خریده کسی ازشون؟؟ بد بوده یا خوب؟

طب سنتی هم دوره میدن بعدش شروع کاره کسی کار میکنه که راضی باشه لطفا بگید 

2714

جنسینگ هم خریده کسی ازشون؟؟ بد بوده یا خوب؟

سلام عزیزم من خیلی وسواس داشتم با کلی تحقیق دمنوش نیوشا رو خرید کردم خیلییی اشتهام کم شد و 12 کیلو لاغر شدم، مشاورم تحصیلاتش کارشناسی ارشد تغذیه بود. خانم همتی پور خیلی صبور و باسواد. من فوق العاده ازش راضی بودم

شمارشون رو واستون میذارم 09125677634

سایتشونم که همون نیوشانت http://newshanet.com