1464
1482
عنوان

کمک میخوام درباره نیوشا نیک

92 بازدید | 11 پست

سلام دوستان نی نی سایتی صاحبنظر در تمااااام زمینه هااااا

میخواستم اطلاعات و امار بگیرم راجع به شرکت نیوشا و دمنوش هاش،، اونایی که رفتن دارن کار میکنن واقعا درآمدش خوبه؟ خود،دمنوش هاش چی کیفیت دارن؟

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

عه بانی جان خوب نبود پس؟؟ چند ماه استفاده کردی؟؟

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

جنسینگ هم خریده کسی ازشون؟؟ بد بوده یا خوب؟

1473

طب سنتی هم دوره میدن بعدش شروع کاره کسی کار میکنه که راضی باشه لطفا بگید 

جنسینگ هم خریده کسی ازشون؟؟ بد بوده یا خوب؟

1485

سلام عزیزم من خیلی وسواس داشتم با کلی تحقیق دمنوش نیوشا رو خرید کردم خیلییی اشتهام کم شد و 12 کیلو لاغر شدم، مشاورم تحصیلاتش کارشناسی ارشد تغذیه بود. خانم همتی پور خیلی صبور و باسواد. من فوق العاده ازش راضی بودم

شمارشون رو واستون میذارم 09125677634

سایتشونم که همون نیوشانت http://newshanet.com