2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه بیش فعال دارن یا تو اطرافیانشون چنین بچه ای دارن.......

| مشاهده متن کامل بحث + 941764 بازدید | 11745 پست

نگران نباش عزیزم ی مقاله کوتاه یکی دو صفحه ای درباره بیش فعالی بهت معرفی میکنم بخونش مطمنم به دردت میخوره لینکشو برات میزارم که راحت بری بخونیش

https://www.rameshravan.com/2021/10/03/بیش-فعالی-کودکان-adhd/راستی برای کنترل یه کودک بیش فعال علاوه بر روانپزشک باید از یه روانشناس هم کمک بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم پسر منم درصدی بیش فعالی تشخیص دادن براش و دقیقا حس و حال شما را دارم 😭 پسرتون الان در چه ...

سلام مامانای گل،به نظرتون شربت امگا برای افزایش تمرکز تاثیر داره پسرم به علت اضطراب عدم تمرکز داره،نمیدونم چیکار کنم کی شربت امگا میده به بچش،تورو خدا راهنماییم کنید

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
سلام مامانای گل،به نظرتون شربت امگا برای افزایش تمرکز تاثیر داره پسرم به علت اضطراب عدم تمرکز داره،ن ...

من قرص امگا دادم ولی هیچ تاثیری نداشت 

دختر من ۴ سالشه و عدم تمرکز شدید داره اسامی و رنگها و ...از یادش میرن 

من قرص امگا دادم ولی هیچ تاثیری نداشت  دختر من ۴ سالشه و عدم تمرکز شدید داره اسامی و رنگها و . ...

میشه بیشتر توضیح بدی؟؟مثلا چه علائمی داره، ؟؟پسر من اعداد رو تا ۲۰ بلده حروف انگلیسی بلده شماره اعداد تا ۱۰ رو به انگلیسی بلده،۲۰تا کلمه رو از رو میتونه بخونه مثلا روی کاغذ انگشت نشون بدم میگه انگشت مثلا روی کاغذ نشون بدم مامان بگم چی نوشته میگه مامان،بعد ۴سالو نیم هستش،از ۳ سالگی بلده اینهارو،اسم فصل‌ها و بلده،ولی مثلا الان بگم بشین نقاشی کن زیاد نمیشینه یا مثلا دیروز خواستیم خمیر بسازیم سریع بلند شد گفت درسمو بیار به اون لغات میگه درسم،خیلی نگرانم ،نابود شدم

میشه بیشتر توضیح بدی؟؟مثلا چه علائمی داره، ؟؟پسر من اعداد رو تا ۲۰ بلده حروف انگلیسی بلده شماره اعدا ...

وضع شما خیلی عالیه 

دختر من ۳سالو نه ماهشه .اعدادو تا ده بلده 

رنگارو با هم قاطی میکنه اصلا تمرکز نداره .رنگ آمیزی خوب بلد نیست فقط خط خطی میکنه

همش در حال بپر بپره .یجا نمیشینه میگم بیا یادت بدم میشینه اصلا اجازه نمیده من حرف بزنم از خودش شعر درمیاره کلمات عجق وجق میگه کلا نابودیم ما .مثلا میگم این رنگ قرمزه بلافاصله میپرسه مامان چه رنگی بود حواس پرته 

2738
وضع شما خیلی عالیه  دختر من ۳سالو نه ماهشه .اعدادو تا ده بلده  رنگارو با هم قاطی میکنه ا ...

ببین راهکار چیه؟؟من بردم بازی درمانی فقط با من جلسه اول صحبت کرد ۳۰۰ هزار تومن گرفت نمیدونم چیکار کنم

سلام مامانای گل،به نظرتون شربت امگا برای افزایش تمرکز تاثیر داره پسرم به علت اضطراب عدم تمرکز داره،ن ...

سلام عزیم، من دو هفته‌ست امگا۳ میدم به دخترم و فکر میکنم پیشرفت خوبی داشتیم، حرف گوش کن تر شده و بیرون از خونه کمتر بپربپر میکنه.

✨دل قوی‌دار سحر نزدیک است...✨

سلام به همگی.

من تازه عضو گروه شدم.

دخترم تو پنج سال هست و بنابه تشخیص فوق تخصص مغز و اعصاب، بیش فعال شناخته شده اما به اذعان دکتر، در مرحله‌ی حاد نیست.

برای دخترم رسپریدون تحویز کردن، اما هنوز شروع نکردم و قصد دارم برای تشخیص دقیق‌تر به مراکز شناختی مراجعه کنم که تست انجام میدن، اما چون زیر شش سال هست، و توانایی خواندن نداره، تست نمایه‌ی حسی رو پیشنهاد کردن که والدین باید تکمیلش کنن.

در صورتی که عزیزی اینجا حضور داره که این مسیر یعنی درمان شناختی رو طی کرده، ممنون میشم درخصوص تاثیراتش راهنمایی کنه🙏🏻🤍

البته من شربت امگا برای شرکت نوتریژن رو میدم، بوی ماهی میده، پشت سرش یه قاشق ابلیمو میدم که دخترم بتونه تحملش کنه، اول راه نمیومد ولی الان خودش میاد و میخوره☺️دکترش هم گفت که گوشت سفید، مرغ و ماهی بخوره و سبزیجات و میوه‌ها، تخم مرغ هم خوبه، موادی که امگا داره رو جایگزین گوشت قرمز کنید.

البته من شربت امگا برای شرکت نوتریژن رو میدم، بوی ماهی میده، پشت سرش یه قاشق ابلیمو میدم که دخترم بت ...

مرسی عزیزن که گفتی،دکتر معرفی کرد بهت شربتو؟میشه اسم شربت بگید و روزی چند سی سی میدی؟؟اسم دقیق شربت؟واینکه میشه علایم دخترتون بگی که بدونم بیش‌فعالی چطوریه؟؟و اینکه تمرکز و توجهش در چه حده؟؟میشینه مهره نخ کنه یا کاردستی درست کنید؟؟یا کلا میشه علایمشو بگی؟؟

2706